Eurocentres

Kanada / Lunenburg / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

EUROCENTRES Atlantik Kanada, 2010 yılında Kanada’nın Lunenburg şehrinde kuruldu. Eurocentres dilleri gerçekten konuşuldukları yerlerde öğretiyor ve altı kıtadaki yerlerde dil kursları sunuyor. Tecrübeli öğretmenler eşliğinde, dil deneyimleri ve kültürel geçmişleri ne olursa olsun kaliteli bir eğitim sunmaktadır. Öğrencilerimizin kültürel farklılıkların ve dil engellerinin üstesinden gelmesine yardımcı oluyor ve bir ömür boyunca yararlanabilecekleri başarılarla dolu bir hayat garanti ediliyor.

Sunulan Programlar

Genel İngilizce Kursu

IELTS Kursu

İş İngilizcesi Kursu

Akademik amaçlar için İngilizce Kursları

Üniversite yolu Programı

İntensive İngilizce Kursları

Business İngilizce Kursları

Academic İngilizce Kursları

Semi İntensive  İngilizce Kurslarıİmkanlar

Eurocentres Atlantik Kanada, Lunenberg limanına ve sahil kenarındaki ahşap kaldırımlara bakar. Okul mağazalara, bar ve kafelere, müzelere restoranlara ve çok daha fazlasına birkaç dakika mesafededir. Toplu taşıma vasıtalarıyla okula kolaylıkla ulaşım sağlanmaktadır. Okulun konumu nedeniyle hemen hemen her yer yürüme mesafesindedir. Okul binası Tam donanımlı derslikler ,bilgisayar odası, kütüphane, bekleme odası, masa tenisi, ücretsiz internet erişimi, dinlenme salonu ile donatılmıştır. Derslikler,10-15 kişilik tv li ısıtmalı ve oldukça aydınlıktır. Okula tekerlekli sandalyeyle erişim için uygundur.


Sosyal İmkanlar

Eurocentres, Öğrencilerin boş zamanlarını değerlendirmek amaçlı;Şehrin güzel manzarasını görmek,tarihi yerlerini tanımak için gezi turları düzenlemektedir. Okul sportif faaliyetlerde sunmaktadır (golf, masa tenisi, yelkencilik, tenis). Plaj gezisi, Glf Club, Bowling, Oyun Gece, Doğa Yürüyüşü, Karaoke, Sinema Gecesi, Pizzda Partisi ve fazlası ...


Konaklama

Eurocentres öğrencilerine konaklama alternatifleri sunmaktadır. Aile yanı konaklaması, Öğrenci evi konaklaması, rezidanslar, hotel, öğrenci yurdu. Öğrenciler bu seçeneklerden birini seçebilirler.


Eurocentres Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita