Eurocentres

İngiltere / Londra

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16+ 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16+
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

Eurocentres dil okulu, 1946 yılında İngiltere'nin güney kıyısındaki Bournemouth'da kurulmuştur. Dil öğrenmeyi eğlenceli, zenginleştirici ve kişisel bir deneyim haline getirmeyi, aynı zamanda kültürler arasındaki anlayışı ve farkındalığı artırmayı amaç edinmiştir kendine Eurocentres. Üstün bir dil eğitimi sağlama ve öğrencilere yüksek standartta hizmet sunma hedefi  ile eğitime devam edilmektedir. Eurocentres size konuşma, yazma, dil bilgisi ve telaffuz alanlarında dil becerilerini sistematik olarak arttırmaya  imkan tanıyor. Teorik ve pratik derslerden, tartışmalardan ve sunumlardan oluşan bir karışım, hedef dilde kendine güven ve akıcılık geliştiriyor. Eurocentres San Diego merkezi 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren UIC English dil okullarına devredilmiştir.

Sunulan Programlar:

General English

Business English

Academic English

IELTS Prep

Cambridge Examİmkanlar

Eurocentres dil okulu, şehir merkezinde, 19. yüzyıldan kalma bahçe içinde tarihi bir binada konumlanmıştır. Victoria metro istasyonunun hemen yakınında bulunmaktadır. Londra sınırsız bar, restoran, müzikal, oyun ve konser seçeneği ile her zaman yapacak bir şeyler sunmaktadır. Tam donanımlı 17 adet sınıfta ortalama 14 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi vermektedir. Okul binasında ayrıca, Kafeterya, Bilgisayar odası, Eğitim merkezi, Öğrenci salonu, Otomat makineleri, kablosuz internet erişimi bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Eurocentres London’da ;BBC Televizyon turu, IMAX cinema (3-D), şehir yürüyüşü, gemi diskosu, Tiyatro, Shakespeare's Globe tiyatro ziyareti, Oxford & Stratford-upon-Avon, Stonehenge & Bath, The Cotswolds, Wales (Cardiff & Caerphilly Castle) ve York gezileri, Edinburgh, Amsterdam, Hollanda, Belçika'ya birkaç günlük geziler gibi faaliyetler düzenlenmektedir.


Konaklama

Eurocentres London kendisini seçen öğrencilere kurs süresince, aile yanı konaklama, yurt konaklaması, öğrenci evleri gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


Eurocentres Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita