Eurocentres

İspanya / Barcelona / Merkeze Uzaklık 3 Km

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

Eurocentres dil okulu,1946 yılında İngiltere'nin güney kıyısındaki Bournemouth'da kurulmuştur. Amacı: dil öğrenmek eğlenceli, zenginleştirici ve kişisel bir deneyim olmalı, aynı zamanda kültürler arasındaki anlayışı ve farkındalığı artırmalı fikriyle yola çıkıldı. Üstün bir dil eğitimi sağlama ve öğrencilere yüksek standartta hizmet sunma hedefi ile eğitime devam edilmektedir. Eurocentres size konuşma, yazma, dil bilgisi ve telaffuz alanlarında dil becerilerini sistematik olarak arttırmaya  imkan tanıyor.. Teorik ve pratik derslerden, tartışmalardan ve sunumlardan oluşan bir karışım, hedef dilde kendine güven ve akıcılık geliştiriyor.

Sunulan Programlar
Genel İspanyolca
İş İspanyolcasıİmkanlar

Eurocentres-Barselona, İspanya’da Barselona şehrinin merkezinde konumlanmıştır. İki seçkin meydan olan yol üzeri kafeler, lüks dükkanlar ve bir çok galeri barındıran Paseo de Gracia ve Avenue Diagonal'a çok yakın mesafededir.10 adet ferah sınıfta, 14 kişilik gruplar halinde İspanyolca dil eğitimi verilmektedir. Okul ayrıca, Bilgisayar odası, Eğitim merkezi, Öğrenci salonu, Otomat makineleri, Kablosuz internet bağlantısı (Wifi), Öğrenme Merkezi, kafeterya imkanları sunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Okulun düzenlediği sosyal aktivite ve gezilerden bazıları: Costa Brava (Botanik bahçesi ve plaj),, Figueres’deki Dali müze gezileri, Montserrat & the Penedés (şarap mağaraları dahil), Tarragona (Romalı harabeler ve plaj), Andorra, Vic and Ripol, şehir dışı geziler, film gösterileri, farklı kültürlerden ve milletlerden insanlarla tanışma fırsatı bulacağınız akşam yemekleri,  Partiler, voleybol turnuvası. İsteyen öğrenciler için ekstra ücret karşılığı Flamenko ve Salsa dans kursları, Yoga, Scuba Diving, Yelken, tenis, aşçılık ve gitar dersleri verilmektedir. 


Konaklama

Eurocentres kendisini seçen öğrencilerine, kurs süresince öğrencilerine, aile yanlarında, öğrenci yurdu veya öğrenci evlerinde  konaklama seçenekleri sunmaktadır.


Sokak Görüntüsü

Harita