ESE - European School of English

Malta / St. Julians / Merkeze Uzaklık 22 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
18 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /
Yaş Aralığı 18
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /

ESE Malta Dil Okulu,  tam şehir merkezinde, tüm sosyal alanların ortasında, kaliteli, prensipli ve standartların üzerindedir. Claret Group adında çok yönlü bir şirketler grubuna ait bir okuldur. Ean LeGault adında eğitimci bir yönetici  tarafından kurulmuştur. Alınan eğitmenler sürekli bir profesyonel gelişim kursuna katılmakta, ana dili İngilizce olan bu kişiler çok yetkin bir ders işleyişi sunmaktadır. Okul Avrupa Birliği Yabancı Dil Öğretim Müfredatını izlemektedir.  Bu müfredat en kısa sürede, hangi milletten olursa olsun kişiye İngilizceyi hızlı ve sorunsuz bir şekilde öğretmeyi amaçlar. Eğitimin ilk günü yabancı dil seviyesi sınav ile belirlenen tüm öğrenciler tam kendi kurlarına denk sınıflara yerleştirilirler.  ESE’nin, Malta’da, St. Julian’s ve Naxxar'da olmak üzere iki merkezi vardır. St. Julians okul merkezinde yetişkin öğrencilere, Naxxar'da bulunan St. Michael merkezinde ise 16 yaşının altındaki öğrencilere yönelik eğitim verilmektedir.

Sunulan Programlar
Genel İngilizce Kursu
Yoğun İngilizce Kursu
Uzun Dönem Genel İngilizce Kursu
Mini Sınıf Kursları
Birebir Özel Dersler
İş İngilizcesi Kursu
Yoğun İş İngilizcesi Kursu
Genç Yetişkinler 17+ Kurs Programı
50+ Yaşında Olanlar için İngilizce Kursu


İmkanlar

Ese-St Julians dil okulu, Malta'nın en hareketli ve en güzel şehri St Julians'ın merkezinde konumlanmıştır. Sliema Plajı'na 15 dakika yürüme mesafesindedir. Malta'nın eğlence hayatının kalbi olan Paceville'ye de yine kısa bir yürüyüş mesafesindedir ve ticaret merkezine otobüsle çok kısa bir mesafededir. St. Julians bölgesi, çok sayıda, restaurant, bar, gece kulüpleri, alışveriş merkezleri sinema ve bowling salonu, ve kumsalı ile en ilgi çekici bölgelerden biridir. Okulda tam donanımlı teknolojik metaryallerle donatılmış 55 derslikte max10 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Öğrenciler için lobi ve sosyal alanlar, aydınlık, havadar ve klimalı sınıflar, ev yemekleri ve pastane ürünleri satan bir açık teraslı cafe/restaurant, self-access merkezi, etüt salonu, okul içinde ve ESE Rezidanslarında ücretsiz wi-fi, teras, 24 saat resepsiyon, dinlenme salonu, kütüphane, kitap dükkanı, 24 saat öğrenci sağlık hizmeti, internet erişimli bilgisayar laboratuvarı ve kendi kendine çalışma alanları mevcuttur.


Sosyal İmkanlar

Hoş geldiniz yemeği, yarım gün rehberli Mdina turu, yarım gün rehberli Valetta turu, Malta şehir turu fitness center üyeliği bulunmaktadır. Okulda isteğe bağlı olarak katılabileceğiniz dalış ve yelkencilik gibi birçok ücretli sosyal aktivite de organize edilmektedir.


Konaklama

Ese-St Julians dil okulu aile yanı konaklaması, öğrenci evi konaklaması, otel gibi konaklama seçeneklerini sunmaktadır. Aynı zamanda, ESE St. Julians Dil Okulu binasının en üst katları yurt olarak da hizmet vermektedir.


ESE - European School of English Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita