ELS Language Centres

Amerika / Seattle / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
- 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı -
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Merkezi New Jersey eyaletinin Princeton şehrinde ELS LANGUAGE CENTERS Dil okulu 1961 yılından beri Amerika’da ve Kanada’da 60 dan fazla şubesiyle kaliteli eğitim vermektedir. ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar. ELS, öğrencilerine, eğitim, kariyer ve yaşam hedeflerine ulaşmanın anahtarı olacak güçlü İngilizce dillerini öğrenme ve geliştirmede yardımcı olacak çeşitli programlara sahiptir.

Sunulan Programlar

General English

Intensive English

Academic English

American Explorer

Executive Programs

Yoğun İngilizce Kursu

Süper Yoğun İngilizce Kursu

için İngilizce Kursu

 American Explorer Kursu

Süper-Yoğun İngilizce Plus Kursuİmkanlar

ELS Seattle, Washington şehir merkezinin yakınında, Capitol Hill semtinde yer almaktadır. Mt. Rainier, Cascade ve Olimpiyat Dağları, benzersiz butikler, ilginç kahve dükkanları ve mahalle kafeleri ile çevrilidir. Pike Place Market, stadyum ve alışveriş merkezlerine yürüme mesafesindedir. Otobüs ve metro durağı yürüme mesafesi uzaklığındadır. Gelişmiş bir toplu taşıma sistemine sahip olan Seattle’da, şehir merkezinde ücretsiz otobüsler ulaşımı kolaylaştırmaktadır. Okul tam donanımlı dersliklerde 15 kişilik gruplar halinde eğitim vermektedir. ELS Seattle okul içinde, aerobik ve diğer fitness sınıfları, basketbol sahaları, bilardo, bilgisayar merkezi, golf sahası, spor salonu, sağlık merkezi, kayak pisti, dil teknolojileri merkezi, kütüphane, sinema salonu, masa tenisi, squash kortları, eğlence parkı, koşu pisti, kapalı yüzme havuzu, voleybol sahaları, tekerlekli sandalye ile erişim gibi birçok sosyal ve sportif imkanı da sunmaktadır. 


Sosyal İmkanlar

Partiler ve kutlamalar, Kültürel geziler, Spor faaliyetleri, turistik geziler gibi faaliyetlerde düzenlemektedir.


Konaklama

ELS Seattle öğrencilerine; Aile Yanında Konaklama, Öğrenci Rezidansları, Öğrenci yurdu  gibi konaklama seçenekleri de sunar.


ELS Language Centres Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita