ELS Language Centers

Kanada / Vancouver / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

1961 yılından beri Merkezi New Jersey eyaletinin Princeton şehrinde ELS LANGUAGE CENTERS Dil okulu, Amerika’da ve Kanada’da 60 dan fazla şubesiyle kaliteli eğitim vermektedir.  ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli alternatif sağlar. ELS, öğrencilerine, eğitim, kariyer ve yaşam hedeflerine ulaşmanın anahtarı olacak güçlü İngilizce dillerini öğrenme ve geliştirmede yardımcı olacak çeşitli programlara sahiptir. 

Sunulan Programlar
Akademik Amaçlı İngilizce
Genel İngilizce
Yarı Yoğun İngilizce
Ticarî İngilizce
Süper Yoğun İngilizce Programı
TOEFL , iBT Prep Program
IELTS Prep Program
Vancouver Winter Camp
Vancouver Summer Camp
İş İngilizcesi,
Yöneticiler için İngilizce


İmkanlar

ELS Vancouver, Kanada’nın batı kıyısının incisi olarak bilinen Vancouverin şehir merkezinde kurulmuştur. Ünlü Stanley Parka ve şehrin en güzel plajlarına, alışveriş bölgelerine, kütüphane ve galerilere. kafelere, restoranlara, eğlence merkezlerine  yürüyüş mesafesinde yer almaktadır. Çok büyük bir şehir olmasına rağmen toplu taşıma araçlarıyla ulaşım çok kolay olmaktadır. Deneyimli öğretmenler tarafından,21 tane havadar tam donanımlı modern 15 kişilik dersliklerde kaliteli İngilizce dil eğitimi verilmektedir Okul binasında,. Bilgisayar merkezi, Kütüphane, Kafeterya, Öğrenci Salonu, Multimedya merkezi, Kablosuz interner olanakları bulunmakta.


Sosyal İmkanlar

ELS Vancouver öğrencilerine boş zamanlarını değerlendirmek ve dillerini pekiştirmek amaçlı bazı faaliyetler sunmaktadır. Partiler ve kutlamalar, Kültürel geziler, Baseball maçları, Futbol turnuvaları, Golf, Turistik yerlere yapılan geziler, tiyatro, müze, alışveriş merkezlerine, restorantlara, eğlence parklarına yapılan turlar.


Konaklama

Els Vancouver öğrencilere bazı konaklama imkanlarıda sunmakta. Kampüs içi ve kampüs dışı öğrenci yurtları konaklama aile yanı konaklama, konut konaklama, hotel konaklama, apart konaklama gibi  alternatifler sunmaktadır.


ELS Language Centers Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita