ELS Language Centers

Amerika / St Petersburg / Merkeze Uzaklık 9 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
17 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 17
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1961 yılında kurulan ELS LANGUAGE CENTER Dil okulları, İngilizce eğitim verme konusunda 55 yıldan fazla bir tecrübeye sahiptir. ELS LANGUAGE CENTER Dil okullarının çoğu Üniversite kampüsleri içinde bulunmaktadır. Amerika’da, Kanada, Avustralya, Çin, Malezya ve Avrupa’da da hem dil okulu merkezleri bulunmaktadır. ELS; 12 seviyedeki kursları, gelişmiş dil teknoloji merkezleri, çoklu sınav hizmetleri ve üniversitelere giriş desteği ile kişiye özel yaklaşımı ve öğrenci başarısına olan adanmışlığı sayesinde başarıyı garantiliyor. Akademik Amaçlar için İngilizce Programı” şimdi Avustralya, Kanada, Hindistan, Malezya, Panama ve Amerika Merkezlerinde verilmektedir. ELS  İngilizce Eğitimi ile sektörde lider bir dil eğitim kuruluşudur.

Sunulan programlar
Genel İngilizce
Yarı-Yoğun İngilizce
Süper Yoğun İngilizce
Yoğun Akademik İngilizce
American Explorer


İmkanlar

ELS St. Petersburg, Florida'nın tropikal batı kıyısında Eckerd College kıyı kampüsünde konumlanmıştır.. Meksika Körfezine 5 dakikalık uzaklıktadır. ELS St.Petersburg öğrencilere üniversite sertifika programı sunmaktadır. Öğrenciler akıllı teknolojiye sahip geniş modern sınıflarda eğitim alırlar. Ayrıca kampüste Beyzbol sahası, Spor salonu, Büfe, Yakında ücretli golf sahası, Dil teknolojisi merkezi, Sinema salonu, Sağlık Merkezi, Kütüphane, Yüzme Havuzu (açık), Tekerlekli sandalye erişimi, Bilgisayar merkezi, Atletizm pisti, futbol sahası, Tenis kortu, Kano, Müzik prova odası, Basketbol kortu, Bilardo, Fitness merkezi, Kafeterya olanakları bulunmaktadır. Toplu taşıma araçlarıyla ulaşım kolaydır.


Sosyal İmkanlar

Magic Kingdom, EPCOT, Sea World, Busch Gardens ve Universal Studios Florida’ya yapılan gezilere katılabilirsiniz. Salvador Dali Müzesi ve Bilim ve Endüstri Müzesini gezebilirsiniz. Plajların tadını çıkarırken, sörften yelkene pek çok su sporu ile ilgilenebilirsiniz. Kampüs dahilin de kano, yelkenli yapabilir, dans ve yoga sınıflarına yazılabilir, basketbol, futbol, tenis ve voleybol oynayabilirsiniz. Florida su parklarını gezebilir, Kennedy Space Center gezisi, Yemekler, Konsept partiler, Plaj etkinlikleri etkinliklerine katılabilirsiniz.


Konaklama

ELS St. Petersburg öğrencilerine kurs devamı süresince aile yanı konaklaması, yurt konaklaması, öğrenc rezidansı konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


ELS Language Centers Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita