ELS Language Centers

Amerika / St Paul / Merkeze Uzaklık 1 Km

Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1961 yılında kurulan ELS LANGUAGE CENTER Dil okulları, İngilizce eğitim verme konusunda 55 yıldan fazla bir tecrübeye sahiptir. ELS LANGUAGE CENTER Dil okullarının çoğu Üniversite kampüsleri içinde bulunmaktadır. Amerika’da, Kanada, Avustralya, Çin, Malezya ve Avrupa’da da hem dil okulu merkezleri bulunmaktadır. ELS; 12 seviyedeki kursları, gelişmiş dil teknoloji merkezleri, çoklu sınav hizmetleri ve üniversitelere giriş desteği ile kişiye özel yaklaşımı ve öğrenci başarısına olan adanmışlığı sayesinde başarıyı garantiliyor. Akademik Amaçlar için İngilizce Programı” şimdi Avustralya, Kanada, Hindistan, Malezya, Panama ve Amerika Merkezlerinde verilmektedir. ELS  İngilizce Eğitimi ile sektörde lider bir dil eğitim kuruluşudur.

Sunulan Programlar
Genel İngilizce
Yarı-Yoğun İngilizce
Yöneticiler için İngilizce
Yoğun Akademik İngilizce
American Explorer


İmkanlar

ELS St. Paul, St. Paul ve Minneapolis'in arasında Mississippi Nehri kıyısındaki St. Thomas - Minnesota kampüsünde yer almaktadır. St. Paul, havaalanına, St. Paul ve Minneapolis şehir merkezine yakın bir konumdadır. St. Paul ve Minneapolis, bir orta batı ortamında güvenliği, temizliği ve ucuzluğuyla tanınmaktadır. Ayrıca bölgeye yakın mesafede iş merkezleri, restaurantlar, profesyonel spor arenaları bulunur. Tam donanımlı dersliklerde kaliteli İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Ayrıca kampüs içinde ki Bilgisayar merkezi, Spor Salonu, Futbol sahası, Yüzme havuzu (kapalı), Sağlık merkezi, Basketbol kortu, Kütüphane, Raketbol/squash Kortları, Fitness Merkezi, Kafeterya olanaklarından da faydalanabilirsiniz. Toplu taşıma vasıtalarıyla ulaşım kolay ve rahattır.


Sosyal İmkanlar

Minneapolis ve St. Paul; galerilere, sanat müzelerine, canlı şiirlere ve müzik performanslarına ev sahipliği yapmaktadır. Minnesota History Center müzesinde konferanslara, konserlere  katılabilir, sergileri gezebilirsiniz. Mississippi Nehri'ne bölünmüş Minneapolis ve St. Paul, yollar, bahçeler ve plajlarla dolu geniş bir göl, şelale ve park zincirlerini gezebilirsiniz. Voleybol, Barbekü, Hayvanat bahçesi, Eğlence parkı gezileri, Müze ve sergi ziyaretleri, Partiler ve kutlamalara katılabilirsiniz.


Konaklama

ELS St. Paul kendisini seçen öğrencilerine kurs boyunca, aile yanı konaklaması, öğrenci rezidansları, öğrenci yurdu konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


ELS Language Centers Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita