ELS Language Centers

Amerika / St Louis / Merkeze Uzaklık 2 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
- 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı -
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Merkezi New Jersey eyaletinin Princeton şehrinde ELS LANGUAGE CENTERS Dil okulu 1961 yılından beri Amerika’da ve Kanada’da 60 dan fazla şubesiyle kaliteli eğitim vermektedir. ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar. ELS, öğrencilerine, eğitim, kariyer ve yaşam hedeflerine ulaşmanın anahtarı olacak güçlü İngilizce dillerini öğrenme ve geliştirmede yardımcı olacak çeşitli programlara sahiptir.

Sunulan Programlar
Yarı-Yoğun İngilizce
Yoğun Akademik İngilizce
American Explorer
Genel İngilizce
Ticari İngilizce
Yöneticiler için İngilizce
TOFL VE IELTS Sınav Hazırlık Kursları 


İmkanlar

ELS St. Louis, Missouri, St. Louis, Missouri'deki Missouri Üniversitesi kampüsünde bulunur. Louis (UMSL), havaalanına sadece 6,4 kilometre uzaklıktadır. Okulda tam donanımlı modern dersliklerde kaliteli İngilizce dil kursları verilmektedir. Ayrıca kampüs içinde bulunan bilgisayar laboratuvarı, kütüphane, kantin, öğrenci slonları sportif aletlerden faydalanabilirsiniz. Ulaşım toplu taşıma araçlarıyla kolaylıkla sağlanmaktadır.


Sosyal İmkanlar

St. Louis, spor takımları, bira Fabrikası, çeşitli caz gece kulüpleri ve diğer kültürel cazibe merkezleri ile ünlüdür. orest Park Festival’de canlı müzik dinlemek, müzeleri ve hayvanat bahçesini ziyaret etmek, bölgede golf oynamak öğrencilerin yapabileceği keyifli aktivitelerdir. t.Louis profesyonel beyzbol ve hokey takımlarının maçlarını izleyebilirsiniz.


Konaklama

ELS St.Lois kendisini seçen öğrencilere, ev ve aile yanı konaklaması, kampüs içi  kampüs dışı yurt konaklaması imkanları sunmaktadır.


ELS Language Centers Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita