ELS Language Centers

Amerika / Philadelphia / Merkeze Uzaklık 9 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
- 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı -
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1961 yılında kurulan ELS LANGUAGE CENTER Dil okulları, İngilizce eğitim verme konusunda 55 yıldan fazla bir tecrübeye sahiptir. ELS LANGUAGE CENTER Dil okullarının çoğu Üniversite kampüsleri içinde bulunmaktadır. Amerika’da, Kanada, Avustralya, Çin, Malezya ve Avrupa’da da hem dil okulu merkezleri bulunmaktadır. ELS; 12 seviyedeki kursları, gelişmiş dil teknoloji merkezleri, çoklu sınav hizmetleri ve üniversitelere giriş desteği ile kişiye özel yaklaşımı ve öğrenci başarısına olan adanmışlığı sayesinde başarıyı garantiliyor. Akademik Amaçlar için İngilizce Programı” şimdi Avustralya, Kanada, Hindistan, Malezya, Panama ve Amerika Merkezlerinde verilmektedir. ELS  İngilizce Eğitimi ile sektörde lider bir dil eğitim kuruluşudur

Sunulan Programlar
Yoğun Akademik İngilizce
Yarı Yoğun İngilizce
Yöneticiler İçin İngilizce
Süper Yoğun İngilizce +ABD
Süper Yoğun İngilizce Plus+ABD
Genel İngilizce + ABD
American Explorer + ABD


İmkanlar

ELS Philadelphia, Philadelphia Saint Joseph’s University ’nin güzel ve güvenli kampüsünde yer almaktadır. Şehir merkezine 25 dakika uzaklıktadır. Okul binasında modern dersliklerde eğitim verilmektedir. Ayrıca kampüste ki Beysbol sahası, Bilgisayar merkezi, Spor Salonu, Futbol sahası, Yüzme havuzu (kapalı), Tenis kortu, Sağlık merkezi, Basketbol kortu, Kütüphane, Raketbol/squash Kortları, Fitness Merkezi, Kafeterya olanaklarından da faydalanabilirsiniz. metro ve otobüslerle istediğiniz yere ulaşmak kolay olmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Konsept partiler, oyunlar, şehir turları, spor müsabakaları, turistik yerlere gezi  gibi faaliyetlere katılabilirsiniz. Independence Hall, Liberty Bell, the Betsy Ross House ve Ben Franklin’in çalışma alanını ziyaret edebilir, dünyaca ünlü Philadelphia Sanat Müzesinde 19 - 20. Yüzyıl dönem ressamlarından Van Gogh, Pissarro, Monet, Picasso ve Rodin gibi önemli ressamların çalışmalarını bulabilirsiniz. Franklin Enstitüsü Bilim Müzesini gezebilirsiniz.


Konaklama

ELS Philadephia kendisini seçen öğrencilere kurs müddetince, aile yanında konaklama ve yurt konaklaması seçeneklerini sunmaktadır.


ELS Language Centers Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita