ELS Language Centers

Amerika / Orlando / Merkeze Uzaklık 4 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
- 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı -
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1961 yılında kurulan ELS LANGUAGE CENTER Dil okulları, İngilizce eğitim verme konusunda  55 yıldan fazla bir tecrübeye sahiptir. ELS LANGUAGE CENTER Dil okullarının çoğu Üniversite kampüsleri içinde bulunmaktadır. Amerika’da, Kanada, Avustralya, Çin, Malezya ve Avrupa’da da hem dil okulu merkezleri bulunmaktadır. ELS; 12 seviyedeki kursları, gelişmiş dil teknoloji merkezleri, çoklu sınav hizmetleri ve üniversitelere giriş desteği ile kişiye özel yaklaşımı ve öğrenci başarısına olan adanmışlığı sayesinde başarıyı garantiliyor. Akademik Amaçlar için İngilizce Programı” şimdi Avustralya, Kanada, Hindistan, Malezya, Panama ve Amerika Merkezlerinde verilmektedir .ELS  İngilizce Eğitimi ile sektörde lider bir dil eğitim kuruluşudur.

Sunulan Programlar
Yoğun Akademik 
İngilizce Yarı Yoğun İngilizce
Yöenticiler İçin İngilizce
Süper Yoğun İngilizce +ABD
Süper Yoğun İngilizce Plus+ABD
Genel İngilizce + ABD
American Explorer + ABDİmkanlar

ELS Orlando, Florida, Stetson Üniversitesi'nde bir uzantı kampüsü olan modern Stetson Üniversitesi Merkez Binası'nda konumlanmıştır.  Atlantik Okyanusu hem de Meksika Körfezi'nden bir saat uzaklıkta parklar ve göller, golf sahası ve yürüyüş ve bisiklet parkurları Orlando şehir merkezine yaklaşık 30 dakika uzaklıktadır. Stetson University Center, gölü, sayısız mağazaları, butik dükkanları, sinema salonu ve restoranlarıyla Celebration şehir merkezine yürüyüş mesafesindedir. Okulda tam donanımlı dersliklerde kaliteli İngilizce eğitimi verilmektedir. Ayrıca Kampüs te fitness centre, spor alanları, Dil eğitim merkezi, tekerlekli sandalye erişimi, kütüphane, modern derslikler, kafeterya, bilgisayar merkezi olanakları sunulmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Yerel atraksiyon merkezlerine geziler. Magic Kingdom'a,Epcot'a, Disney Animal Kingdom'a, Universal Studyoları Florida'ya,SeaWorld'e ve Atlantik ve Gulf plajlarına Daytona plajına geziler düzenlenmektedir.


Konaklama

Okul kendisini seçen öğrencilerine, kurs müddetince, aile yanı konaklaması.yurt konaklaması gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


ELS Language Centers Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita