ELS Language Centers

Amerika / Nashville / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Dili Konaklama
16 ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1961 yılında kurulan ELS LANGUAGE CENTER Dil okulları, İngilizce eğitim verme konusunda 55 yıldan fazla bir tecrübeye sahiptir. ELS LANGUAGE CENTER dil okullarının çoğu Üniversite kampüsleri içinde bulunmaktadır. Amerika’da, Kanada, Avustralya, Çin, Malezya ve Avrupa’da da hem dil okulu merkezleri bulunmaktadır. ELS; 12 seviyedeki kursları, gelişmiş dil teknoloji merkezleri, çoklu sınav hizmetleri ve üniversitelere giriş desteği ile kişiye özel yaklaşımı ve öğrenci başarısına olan adanmışlığı sayesinde başarıyı garantiliyor. Akademik Amaçlar için İngilizce Programı” şimdi Avustralya, Kanada, Hindistan, Malezya, Panama ve Amerika Merkezlerinde verilmektedir. ELS  İngilizce Eğitimi ile sektörde lider bir dil eğitim kuruluşudur.

Sunulan Programlar
Genel İngilizce
Yarı-Yoğun İngilizce
Süper Yoğun İngilizce
Yöneticiler için İngilizce
Akademik İngilizce
American Explorer


İmkanlar

ELS Nashville, Murfreesboro'daki Middle Tennessee Eyalet Üniversitesi kampüsünde yer almaktadır. Nashville'den yaklaşık 30 dakika, Atlanta'dan dört saat ve Memphis'ten üç saat uzaklıkta olup, canlı müzik, konser ve kültürel etkinliklere kolaylıkla ulaşma imkanı sunar. Okulumuzda Genel İngilizce 'den İş İngilizcesine Akademik İngilizce den American Explorer programına kurslarına seviyenize uygun olarak seçebileceğiniz 10 a yakın farklı program sizleri bekliyor. Okulda, tam donanımlı derslikler de kaliteli eğitim verilmektedir. lisans eğitimi veren en büyük üniversitelerden birisidir.Bilgisayar labaratuvarlarından, kütüphanelerine okulun tüm fiziksel altyapısından yararlanabilir, kampüs içerisindeki sosyal aktivitelere ve sportif faaliyetlere katılabilirsiniz. ELS Nashville ’den yürüyerek 10 dakika içerisinde şehir merkezindeki sayısız kafe,  restoranlara ve mağazalara yürüyerek ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma  vasıtalarıyla ulaşımı kolaylıkla sağlayabilirsiniz.


Sosyal İmkanlar

ELS-Nashville öğrencilerine Paintball, Çeşitli yarışmalar, Parti ve kutlamalar, Bowling, Kültürel geziler, Eğlence Parkları, Festivallere katılım gibi aktiviteler sunmaktadır. Ayrıca, Centennial Park’ı gezebilir, Athena Parthenos heykelini görebilir, Watagua Gölü kenarında yürüyüş yapabilir, Centennial Sanat Merkezi’ni ziyaret edebilir, canlı konserlere katılabilirsiniz.


Konaklama

ELNashivilla öğrencilerine, Aile yanında konaklama ve öğrenci rezidansı ortak dairede konaklama konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


ELS Language Centers Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita