ELS Language Centers

Amerika / Milwaukee / Merkeze Uzaklık 2 Km

Yaş Aralığı Eğitim Dili Konaklama
- ingilizce Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı -
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

Merkezi New Jersey eyaletinin Princeton şehrinde ELS LANGUAGE CENTERS Dil okulu 1961 yılından beri Amerika’da ve Kanada’da 60 dan fazla şubesiyle kaliteli eğitim vermektedir. ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar. ELS, öğrencilerine, eğitim, kariyer ve yaşam hedeflerine ulaşmanın anahtarı olacak güçlü İngilizce dillerini öğrenme ve geliştirmede yardımcı olacak çeşitli programlara sahiptir.

Sunulan Programlar
Yarı-Yoğun İngilizce
Yoğun Akademik İngilizce
American Explorer


İmkanlar

ELS Milwaukee, Wisconsin'deki Marquette Üniversitesi kampüsünde konumlanmıştır. Büyük bir özel kolej olan Marquette her yıl ülkenin en iyi üniversiteleri arasında bulunmaktadır. Okulunuzdan dakikalar içerisinde şehir merkezinde ki, sayısız kafelere,  restoranlara, mağazalara ulaşabilirsiniz.

Okulda tam donanımlı dersliklerde İngilizce eğitimi verilmektedir. Kampüs ayrıca Bilgisayar merkezi Spor Salonu Futbol sahası Yüzme havuzu (kapalı) Tenis kortu (kortları) Sağlık merkezi Basketbol kortu (kortları) Kütüphane Raketbol/squash Kortları Kafeterya gibi çeşitli olanaklar sunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

ELS-Milwaukke, Konsept partiler, oyunlar, şehir turları, spor müsabakaları,  Milwaukee; Michigan Gölü’nde yelkenli, rüzgar sörfü ve uçurtma sörfü; etnik yemekler ve kültürel festivaller; profesyonel sporlar; Milwaukee County Zoological Gardens’I da içeren bahçeler ve parklar; müzeler ve çeşitli restoranlar gibi çok çeşitli açık hava etkinlik faaliyetleri sunmaktadır. Kampüs toplu taşıma araçlarının merkezinin karşısındadır. Bu sayede ulaşım sorunsuzdur.


Konaklama

ELS-Milwaukke kendisini seçen öğrencilerine kurs süresince, aile yanı konaklaması, öğrenci rezidansları seçeneklerini sunmaktadır.


ELS Language Centers Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita