ELS Language Centers

Amerika / Miami / Merkeze Uzaklık 3 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Merkezi New Jersey eyaletinin Princeton şehrinde ELS LANGUAGE CENTERS Dil okulu 1961 yılından beri Amerika’da ve Kanada’da 60 dan fazla şubesiyle kaliteli eğitim vermektedir. ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar. ELS, öğrencilerine, eğitim, kariyer ve yaşam hedeflerine ulaşmanın anahtarı olacak güçlü İngilizce dillerini öğrenme ve geliştirmede yardımcı olacak çeşitli programlara sahiptir.

Sunulan Programlar
General English
Intensive English
Academic English
American Explorer
İş İngilizcesi


İmkanlar

ELS/Miami, Miami’nin sakin yerleşim bölgesi olan yıl boyu güneş ışığının eksik olmadığı, masmavi okyanus suları ve altın plajlara sahip, tropik bir cennet olan Florida’da ki Miami banliyösü Miami Shores'teki Barry Üniversitesi kampüsünde konumlanmıştır. Son teknolojiyle donatılmış dersliklerde eğitim yapılan okulda ve kampüste aerobic ve fitnes salonu, basketbol sahaları, beyzbol sahası, futbol sahası, açık yüzme havuzu, tenis kortları, kafeterya, bilgisayar laboratuvarı, jimnastik salonu, sağlık merkezi, dil teknoloji merkezi, kütüphane, müzik çalışma odaları, pinpon masası, squash kortları, eğlence parkı, paten pisti, koşu parkuru, voleybol sahaları gibi çok çeşitli olanaklar bulunmaktadır. Ayrıca kampüs tekerlekli sandalyeyle erişilebilirlik özelliğine sahiptir.


Sosyal İmkanlar

ELS Miami Alışveriş, Spor faaliyetleri, Partiler ve kutlamalar, Plaj etkinlikleri, Kültürel şehir turları gibi bir çok aktivite imkanı da sağlamaktadır. 


Konaklama

ELS Miami kendisini tercih eden öğrencilere aile yanı konaklaması, kampüs dışında veya kampüs içinde öğrenci yurdu konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


ELS Language Centers Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita