ELS Language Centers

Amerika / Melbourne / Merkeze Uzaklık 3 Km

Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Merkezi New Jersey eyaletinin Princeton şehrinde ELS LANGUAGE CENTERS Dil okulu 1961 yılından beri Amerika’da ve Kanada’da 60 dan fazla şubesiyle kaliteli eğitim vermektedir. ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar. ELS, öğrencilerine, eğitim, kariyer ve yaşam hedeflerine ulaşmanın anahtarı olacak güçlü İngilizce dillerini öğrenme ve geliştirmede yardımcı olacak çeşitli programlara sahiptir.

Sunulan Programlar
General English
Intensive English
Academic English
American Explorer


İmkanlar

ELS Melbourne, Florida Eyaleti'nin kampüsünde, Central Florida'nın yenilikçi Uzay Kıyısı 'ndaki dinamik bir araştırma kurumu konumunda bulunuyor. Kampüs beyaz kumlu plajlara ve NASA'nın John F. Kennedy Uzay Merkezi'ne sadece birkaç dakika ve Florida'nın ünlü tema ve su parklarına yaklaşık bir saatlik mesafededir. Florida Tech, çiçekler ve palmiyelerle dolu bir tropik bahçe içinde, en gelişmiş teknolojiyle donatılmış bir kampüs sunmaktadır. En son gelişmiş teknolejiyle donatılmış dersliklerde İngilizce dil eğitimi sunmaktadır. Okul ayrıca; Beysbol sahası, Bilgisayar merkezi, Spor Salonu, Futbol sahası, Tenis kortu, Sağlık merkezi, Kütüphane, Yüzme havuzu (açık),Raketbol/squash Kortları, Fitness Merkezi, Kafeterya gibi çeşitli olanaklarda sunmaktadır. Ulaşım toplu taşıma araçlarıyla çok kolaydır.


Sosyal İmkanlar

ELS Melbourne öğrencilerine Kennedy Space Center gezisi, Yemekler, Konsept partiler, Plaj etkinlikleri, Florida'nın dünyaca ünlü tema parkları ve su parklarında eğlence, Tarihi Melbume Şehir Merkezinde antika butikler, Kennedy uzay merkezi ziyareti, Beyaz kum plajları, ünlü temalı Florida parkları, su parkları ve eğlence merkezleri gibi aktivitelerde sunmaktadır.


Konaklama


ELS Melbourne öğrencilerine, aile yanlarında konaklama veya kampüs dahilinde ki öğrenci rezidanslarında konaklama imkanları sunmaktadır.


ELS Language Centers Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita