ELS Language Centers

Amerika / Los Angeles / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Merkezi New Jersey eyaletinin Princeton şehrinde ELS LANGUAGE CENTERS Dil okulu 1961 yılından beri Amerika’da ve Kanada’da 60 dan fazla şubesiyle kaliteli eğitim vermektedir. ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar. ELS, öğrencilerine, eğitim, kariyer ve yaşam hedeflerine ulaşmanın anahtarı olacak güçlü İngilizce dillerini öğrenme ve geliştirmede yardımcı olacak çeşitli programlara sahiptir.

Sunulan Programlar;
Genel İngilizce
Yarı – Yoğun İngilizce
American Explorer
Akademik İngilizce


İmkanlar

ELS Los Angeles, Hollywood’da Los Angeles Film School ortaklığı ile kurulmuş bir okuldur. Los Angeles Film Okulu’nun modern kampüsünde yer almaktadır. Bu bölgeden şehrin en ünlü noktaları Beverly Hills, Rodeo Drive, Santa Monica gibi yerlere kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Okulda Son teknolojiyle döşenmiş dersliklerde kaliteli bir eğitim sunulmaktadır. Okul binasında,, bilgisayar laboratuvarı, öğrenci salonu ve kablosuz internet erişimi gibi üst düzey imkanlarda eğitim sunulmaktadır. Ayrıca öğrenciler Los Angeles Fim School'un tüm imkanlarından faydalanabilmektedir. Kampüsün THX sertifikalı tiyatrosunda film gösterimlerini ve ünlü konuşmacıları seyredebilir ve Los Angeles'ın yıl boyunca güneş ışığının ve plajlara, şehir merkezine, gece hayatına ve ünlü kayıt ve üretim stüdyolarına kolay ulaşmanın zevkini çıkarabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarıyla ulaşım kolaylıkla sağlanabilmektedir.


Sosyal İmkanlar

TCL Çin Tiyatrosu ve Hollywood Şöhret Yolu: Bu ikonik Hollywood tiyatrosunu ve film yıldızlarının el ve ayak izlerini bıraktığı ünlü kaldırımı ziyaret edin. Griffith Park: Bu büyük şehir parkı, bir planetaryum, kamusal teleskoplarla ve ünlü Hollywood Sign'in en iyi manzarasını seyredin. Los Angeles bölgesindeki en popüler cazibe merkezlerinden biri olan bu eğlence parkı, en tanınmış film sahneleri ve karakterlerinden bazılarına dayanan gezintiler sunuyor.


Konaklama

ELS Losangeles kendisini seçen öğrencilerine aile yanı ve yurt (kampüs dışında) konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


ELS Language Centers Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita