ELS Language Centers

Amerika / İndianapolis / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
- 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı -
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1961 yılında kurulan ELS LANGUAGE CENTER Dil okulları, İngilizce eğitim verme konusunda 55 yıldan fazla bir tecrübeye sahiptir. ELS LANGUAGE CENTER Dil okullarının çoğu Üniversite kampüsleri içinde bulunmaktadır. Amerika’da, Kanada, Avustralya, Çin, Malezya ve Avrupa’da da hem dil okulu merkezleri bulunmaktadır. ELS; 12 seviyedeki kursları, gelişmiş dil teknoloji merkezleri, çoklu sınav hizmetleri ve üniversitelere giriş desteği ile kişiye özel yaklaşımı ve öğrenci başarısına olan adanmışlığı sayesinde başarıyı garantiliyor. Akademik Amaçlar için İngilizce Programı” şimdi Avustralya, Kanada, Hindistan, Malezya, Panama ve Amerika Merkezlerinde verilmektedir. ELS  İngilizce Eğitimi ile sektörde lider bir dil eğitim kuruluşudur.

Sunulan Programlar
Yarı-Yoğun İngilizce
Süper Yoğun İngilizce
Yöenticiler için İngilizce
Akademik İngilizce
American Explorer


İmkanlar

ELS Indianapolis,indianapolis şehir merkezinde, Indiana University – Purdue University Indianapolis (IUPUI)'ten sadece birkaç blok uzaklıkta konumlanmıştır. Okul, iş, alışveriş ve eğlence merkezleriyle çevrelenmiştir. Uygun yaşam maliyetleriyle dünya standartlarında spor yapma olanakları sunmaktadır. Okul binasında tam donanımlı modern dersliklerde kaliteli İngilizce dil eğitimi yapılmaktadır. Okul ayrıca, Beysbol sahası, Bilgisayar merkezi, Spor Salonu, Futbol sahası, Yüzme havuzu (kapalı), Tenis kortu, Sağlık merkezi, Basketbol kortu, Kütüphane, Raketbol/squash Kortları, Fitness Merkezi, Kafeterya olanakları da sunmaktadır. Toplu taşıma vasıtaları ile ulaşım kolay ve sorunsuzdur.


Sosyal İmkanlar

ELS_ İndianapolis  öğrencilerine ; Futbol maçları, Yarışmalar, Partiler, İkram günleri, Yemek, Hayvanat Bahçesi ,Canal and White River State Park, Hilbert Serası, Indianapolis Canal Walk , Motor Speedway Hall of Fame Müzesi gezisi gibi bazı faaliyetlerde sunmaktadır.


Konaklama

ELS-İndianapolis öğrencileri, aile yanında konaklama yada öğrenci residanslarında konaklayabilme imkanına sahip olurlar.


ELS Language Centers Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita