ELS Language Centers

Amerika / Houston / Merkeze Uzaklık 7 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
17 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 17
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1961 yılında kurulan ELS LANGUAGE CENTER Dil okulları, İngilizce eğitim verme konusunda 55 yıldan fazla bir tecrübeye sahiptir. ELS LANGUAGE CENTER Dil okullarının çoğu Üniversite kampüsleri içinde bulunmaktadır. Amerika’da, Kanada, Avustralya, Çin, Malezya ve Avrupa’da da hem dil okulu merkezleri bulunmaktadır. ELS; 12 seviyedeki kursları, gelişmiş dil teknoloji merkezleri, çoklu sınav hizmetleri ve üniversitelere giriş desteği ile kişiye özel yaklaşımı ve öğrenci başarısına olan adanmışlığı sayesinde başarıyı garantiliyor. Akademik Amaçlar için İngilizce Programı” şimdi Avustralya, Kanada, Hindistan, Malezya, Panama ve Amerika Merkezlerinde verilmektedir. ELS  İngilizce eğitimi ile sektörde lider bir dil eğitim kuruluşudur.

Sunulan Programlar

Yarı-Yoğun İngilizce

Süper Yoğun İngilizce

Süper Yoğun + Plus

Yöneticiler için İngilizce

Akademik İngilizce

American Explorer ELS İmkanlar

ELS- Houston, Houston, Teksas 'da ki St. Thomas - Houston Üniversitesi'ne 1,5 km mesafede İngilizce dil eğitimi vermektedir.. UST kayıt kabul bürosu ve spor alanlarının karşı caddesinde bulunan Houston Müze Bölgesinde bulunmaktadır. Okul kafelere, restoranlara, mağazalara yakın bir bölgededir. Toplu taşıma vasıtalarıyla ulaşım kolaydır. Okulda modern dersliklerde eğitim verilmektedir. Okul ayrıca Bilgisayar merkezi Spor Salonu Tenis kortu (kortları) Basketbol kortu (kortları) Kütüphane Yüzme havuzu (açık) Raketbol/squash Kortları Fitness Merkezi Kafeterya olanaklarını da sunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

ELS- Houston, Beyzbol, Basketbol ve Futbol maçları, Partiler ve kutlamalar, Kültürel geziler,  NASA Johnson Uzay Merkezini, Meksika Körfezi plajları gezileri, Moody Gardens’ta dünyanın en büyük akvaryumlarından birini ziyaret etme, tropik hayvan ve bitkileri gözlemleme gibi faaliyetler sunmaktadır.


Konaklama

ELS-Houston kendisini seçen öğrencilerine aile yanı konaklaması ve kampüs dışı öğrenci yurdu konaklaması seçeneklerini sunmaktadır.


ELS Language Centers Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita