ELS Language Centers

Amerika / Grand Rapids / Merkeze Uzaklık 11 Km

Haftalık 260 USD

‘den başlayan fiyatlarla

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
17 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /

Haftalık 260 USD

‘den başlayan fiyatlarla

Yaş Aralığı 17
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1961 yılında kurulan ELS LANGUAGE CENTER Dil okulları, İngilizce eğitim verme konusunda 55 yıldan fazla bir tecrübeye sahiptir. ELS LANGUAGE CENTER Dil okullarının çoğu Üniversite kampüsleri içinde bulunmaktadır. Amerika’da, Kanada, Avustralya, Çin, Malezya ve Avrupa’da da hem dil okulu merkezleri bulunmaktadır. ELS; 12 seviyedeki kursları, gelişmiş dil teknoloji merkezleri, çoklu sınav hizmetleri ve üniversitelere giriş desteği ile kişiye özel yaklaşımı ve öğrenci başarısına olan adanmışlığı sayesinde başarıyı garantiliyor. Akademik Amaçlar için İngilizce Programı” şimdi Avustralya, Kanada, Hindistan, Malezya, Panama ve Amerika Merkezlerinde verilmektedir. ELS  İngilizce Eğitimi ile sektörde lider bir dil eğitim kuruluşudur.

Sunulan Programlar

General English

Intensive English

Academic English

American Explorer

Yarı Yoğun İngilizce

Ticari İngilizce

Amerika Gezgini Programı

Yöneticiler için İngilizce

TOEFL,IELTS Sınav Hazırlık Kurslarıİmkanlar

ELS Grand Rapids, Grand Valley State University’nin Allendale kampüsünde bulunmaktadır. Devletin ikinci en büyük şehri olan Grand Rapids’E 20 dakika uzaklıktadır. İçinden Grand Nehri geçen şehir merkezinde, çok sayıda otel, restoran, müze, spor ve eğlence alanları bulunmaktadır. Allendale, Michigan Gölü'nün plajlarına 20 dakika ve Chicago ve Detroit'ten sadece iki saat uzaklıktadır. Grand Rapids’te, snowboard, kayak gibi kış sporlarının yapıldığı kayak merkezleri ve buz pateni pistinin bulunduğu Rosa Parks Circle yer alır.Toplu taşıma araçlarıyla ulaşım kolay ve sorunsuzdur. Okulda modern dersliklerde eğitim yapılmaktadır. Ayrıca kampüsün aerobik ve diğer fitness sınıfları, beyzbol sahası, basketbol sahaları, bilardo,  kafeterya, tırmanma duvarı, golf sahası, bilgisayar merkezi, spor salonu, sağlık merkezi, dil teknolojileri merkezi, kütüphane, sinema salonu, müzik odaları, masa tenisi, squash kortları, koşu pisti, snack bar, futbol sahası, kapalı yüzme havuzu, tenis kortları, voleybol sahaları, fitness odası ve tekerlekli sandalye ile erişim gibi birçok sosyal ve sportif olanaklarındanda faydalanabilirsiniz.


Sosyal İmkanlar

ELS Grand Rapids öğrencilerine Buz hokeyi maçı, Eğlence parkları, Müze ve sergi ziyaretleri, Yoga dersleri, Futbol turnuvaları, Parti ve kutlamaları, Great Outdoors; Her mevsimde açık hava eğlencesiyle zengin alan - sıcak aylarda, plajların, botla, yürüyüş ve bisiklete binmenin tadını çıkarırken, buz pateni, kayak ve snowboard gibi soğuk aylarımda da eğlenme, güzel plajlar faaliyetleri de sunmaktadır.


Konaklama

ELS Grand Rapids kendisini seçen öğrencilerine,aile yanı konaklaması,kampüs içi dışı yurt konaklaması,kampüs dışı öğrenci evi konaklaması ikanları sunmaktadır.


ELS Language Centers Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita