ELS Language Centers

Amerika / Grand Forks / Merkeze Uzaklık 3 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
17 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 17
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1961 yılında kurulan ELS LANGUAGE CENTER Dil okulları, İngilizce eğitim verme konusunda 55 yıldan fazla bir tecrübeye sahiptir. ELS LANGUAGE CENTER Dil okullarının çoğu Üniversite kampüsleri içinde bulunmaktadır. Amerika’da, Kanada, Avustralya, Çin, Malezya ve Avrupa’da da hem dil okulu merkezleri bulunmaktadır. ELS; 12 seviyedeki kursları, gelişmiş dil teknoloji merkezleri, çoklu sınav hizmetleri ve üniversitelere giriş desteği ile kişiye özel yaklaşımı ve öğrenci başarısına olan adanmışlığı sayesinde başarıyı garantiliyor. Akademik Amaçlar için İngilizce Programı” şimdi Avustralya, Kanada, Hindistan, Malezya, Panama ve Amerika Merkezlerinde verilmektedir. ELS  İngilizce Eğitimi ile sektörde lider bir dil eğitim kuruluşudur.

Sunulan Programlar

Yarı-Yoğun İngilizce

Akademik İngilizce

American Explorer

Ticari İngilizce

Amerika gezgini İngilizcesi,

Yöneticiler için İngilizce

Süper yoğun İngilizce

TOEFL VE IELTS Sınav Hazırlık Kurslarıİmkanlar

ELS Grand Forks, Kuzey Dakota'daki Grand Forks'taki Kuzey Dakota Üniversitesi kampüsünde konumlanmıştır. ELS Grand Forks, Kuzey Dakota ve Minnesota sınırında bulunan, University of North Dakota (UND)’nın kampüsünde bulunmaktadır. Grand Forks, sayısız parklara, bisiklet yollarına, iki golf sahasına sahiptir. Kuzey Dakota kışları ile bilinir, ancak yaz aylarında bisikletle gezerek ve kamp yaparak güzel vakit geçirirsiniz. Okul kafelere, alışveriş merkezlerine, restoranlara yakın bir mesafededir. Toplu taşıma araçlarıyla ulaşım kolaydır. Okulda tam donanımlı modern dersliklerde eğitim yapılmaktadır. Ayrıca kampüsteki Beysbol sahası, Bilgisayar merkezi, Spor Salonu, Futbol sahası, Yüzme havuzu (kapalı), Tenis kortu, Sağlık merkezi, Basketbol kortu, Kütüphane, Raketbol/squash Kortları, Fitness Merkezi, Kafeterya imkanlarından da faydalanma şansına sahipsiniz.


Sosyal İmkanlar

Okul öğrencilerine, festivallere katılım, Partiler ve kutlamalar, Spor faaliyetleri, Sinema ve tiyatrolar, Rodeo, açık hava eğlenceleri, sanat, kültür, büyük büyük forge greenway parkı gezileri gibi faaliyetler sunmaktadır.


Konaklama

ELS Grand Forks kendilerini tercih eden öğrencilerine, kampüs içi, kampüs dışı yurt konaklaması, aile yanı konaklaması, ev konaklaması gibi konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


ELS Language Centers Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita