ELS Language Centers

Amerika / DeKalb

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

1961 yılında kurulan ELS LANGUAGE CENTER Dil okulları, İngilizce eğitim verme konusunda 55 yıldan fazla bir tecrübeye sahiptir. ELS LANGUAGE CENTER Dil okullarının çoğu Üniversite kampüsleri içinde bulunmaktadır. Amerika’da, Kanada, Avustralya, Çin, Malezya ve Avrupa’da da hem dil okulu merkezleri bulunmaktadır. ELS; 12 seviyedeki kursları, gelişmiş dil teknoloji merkezleri, çoklu sınav hizmetleri ve üniversitelere giriş desteği ile kişiye özel yaklaşımı ve öğrenci başarısına olan adanmışlığı sayesinde başarıyı garantiliyor. Akademik Amaçlar için İngilizce Programı” şimdi Avustralya, Kanada, Hindistan, Malezya, Panama ve Amerika Merkezlerinde verilmektedir. ELS  İngilizce Eğitimi ile sektörde lider bir dil eğitim kuruluşudur.

Sunulan Programlar:

Intensive English

Academic English

American Explorer

Yarı yoğun İngilizce

Tatilde İngilizce

Genel İngilizce

Ticari İngilizce

Yöneticiler için İngilizce

Amerika Gezgini Programı

TOEFL Hazırlık İş İngilizcesi

IELTS Kurslarıİmkanlar

ELS -DeKalb, Chicago'nun 100 kilometre batısında, DeKalb, Illinois'deki  ülkenin en büyük ikinci devlet üniversitesi olan Northern Illinois Üniversitesi'nin ana kampüsünde yer almaktadır. Okuldan dakikalar içerisinde ulaşabileceğiniz restoranlar, kafeler, mağazalar bulunur. Okulda tam donanımlı modern döşenmiş dersliklerde 15 20 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi görülmektedir. Kampüste bulunan; Beysbol sahası, Bilgisayar merkezi, Spor Salonu, Futbol sahası, Yüzme havuzu (kapalı), Tenis kortu, Basketbol kortu, Kütüphane, Raketbol/squash Kortları, Fitness Merkezi, Kafeterya gibi olanaklardan faydalanabilirsiniz. ELS DeKalp NIU, 63 lisans dalı ve 11 Ph.D. programı, eğitim alanında doktora dereceleri ve Juris Doctorate dahil olmak üzere 79 lisansüstü programı sunar.


Sosyal İmkanlar

ELS- De Kalp öğrencilerine sosyal, kültürel, sportif çeşitli aktivitelerde sunmaktadır. Kayak, Snowboard,  Beyzbol, Parti ve kutlamalar, Festivaller, Şehir turları, Northern Illinois Üniversitesi Antropoloji Müzesi, Midwest Tabiat Tarihi Müzesi gezileri. Günlük ve hafta sonları gezileri bunlardan bazılarıdır.


Konaklama

ELS-De Kalp kendisini seçen öğrencilerine , LS Language Centers, kampüs içi ve kampüs dışı öğrenci yurtları, ev ve aile yanı konaklama gibi bir çok seçenek sunmaktadır.


ELS Language Centers Tanıtım Videosu