ELS Language Centers

Amerika / Cleveland

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
17 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 17
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1961 yılında kurulan ELS LANGUAGE CENTER Dil okulları, İngilizce eğitim verme konusunda 55 yıldan fazla bir tecrübeye sahiptir. ELS LANGUAGE CENTER Dil okullarının çoğu Üniversite kampüsleri içinde bulunmaktadır. Amerika’da, Kanada, Avustralya, Çin, Malezya ve Avrupa’da da hem dil okulu merkezleri bulunmaktadır. ELS; 12 seviyedeki kursları, gelişmiş dil teknoloji merkezleri, çoklu sınav hizmetleri ve üniversitelere giriş desteği ile kişiye özel yaklaşımı ve öğrenci başarısına olan adanmışlığı sayesinde başarıyı garantiliyor. Akademik Amaçlar için İngilizce Programı” şimdi Avustralya, Kanada, Hindistan, Malezya, Panama ve Amerika Merkezlerinde verilmektedir. ELS  İngilizce Eğitimi ile sektörde lider bir dil eğitim kuruluşudur.

Sunulan Programlar

Intensive English

Academic English

American Explorer

TOEFL iBT ve IELTS hazırlık kursları

Genel İngilizce

Yarı yoğun İngilizceİmkanlar

ESL_Cleveland,Ohio eyaletine bağlı Cleveland’de  prestijli Case Western ReserveÜniversitesi'nin  kampüsünde yer almaktadır Cleveland Orkestrası, Modern Sanatlar Müzesi, Doğal Tarih Müzesi ve Cleveland Botanik Bahçeleri’ne yürüme mesafesindedir. Kentin çehresindeki yenilenme, birbiri ardına açılan eğlence ve avmler, butik restaurantlar, sanat merkezine dönüştürülen eski endüstriyel tesisler, genişleyen otel ve konaklama seçenekleriyle Cleveland bugünlerde çok popüler bir şehir oldu. Okulda tam donanımlı dersliklerde eğitim yapılmaktadır. Kampüste beyzbol sahası, basketbol sahaları, bilardo masaları, kafeterya, tırmanma duvarı, bilgisayar laboratuvarı, spor salonu, sağlık merkezi, dil-teknoloji merkezi, kütüphane, sinema salonu, masa tenisi masası, squash sahası, koşu pisti, futbol sahası, kapalı yüzme havuzu, tenis kortları, voleybol sahası ve fitness salonu. kablosuz internet bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Okulun yaptığı faaliyetler arasında, Buz pateni, Partiler ve kutlamalar, Alışveriş, Şehir turu, Spor faaliyetleri, Rock and Roll Şöhret  Müzesi, Sedir Noktası, Downtown Cleveland’a geziler bulunmaktadır.


Konaklama

ELS Cleveland öğrencilerine Case Western Reserve University’nin öğrenci yurtlarında konaklama, aile yanında konaklama, kampüs dışında yer alan Hazel8Apartments öğrenci rezidanslarında konaklama seçenekleri sunmaktadır.


ELS Language Centers Tanıtım Videosu

Harita