ELS Language Centers

Amerika / Boston / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Merkezi New Jersey eyaletinin Princeton şehrinde ELS LANGUAGE CENTERS Dil okulu 1961 yılından beri Amerika’da ve Kanada’da 60 dan fazla şubesiyle kaliteli eğitim vermektedir. ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar. ELS, öğrencilerine, eğitim, kariyer ve yaşam hedeflerine ulaşmanın anahtarı olacak güçlü İngilizce dillerini öğrenme ve geliştirmede yardımcı olacak çeşitli programlara sahiptir.

Sunulan Programlar

General English

Intensive English

Business English

Academic English

TOEFL Prep

Semi Intensive English

American Explorer

Executive Programsİmkanlar

ELS/Boston - Cambridge, Boston şehir merkezine 10 dakika uzaklıkta, Harvard University ve MIT’nin de bulunduğu cadde olan Massachusetts Bulvarındaki Cambridge College ticaret binasında konumlanmıştır. Kafelere, restoranlara, alışveriş merkezlerine, tarihi ve turistik yerlere yakın bir konumdadır.  İki ana metro istasyonuna yürüme mesafesinde bulunan okula ulaşım çok kolaydır. Okulda tam teknolojiyle donanmış dershanelerde eğitim yapılmaktadır.okul binasında ayrıca Beysbol sahası, Bilgisayar merkezi, Futbol sahası, Tenis kortu, Basketbol kortu,çalışma odası, dinlenme odası,kütüphane bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

ESL Boston öğrencilerine çeşitli aktiviteler de sunmaktadır. Konsept partiler, oyunlar, şehir turları, spor müsabakaları, Cape Cod, New York City, Niagara Şelaleleri ve Montreal, Kanada gibi yerlere yapılan günübirlik ya da hafta sonu gezileri,  tarihi yere, alışveriş merkezlerine, müzelere, açık hava etkinlikleri bunlardan bazılarıdır. Kampüste ayrıca aerobic&fitness salonu, basketbol sahaları, jimnastik salonu, kapalı yüzme havuzu, voleybol sahaları bulunur ve kampüs tekerlekli sandalyeyle erişilebilirdir. 


Konaklama

ESL Boston öğrencilere; aile yanında konaklama, öğrenci rezidansları, kampüs içi ve kampüs  dışı konaklama seçenekleri sunmaktadır.


ELS Language Centers Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita