ELS Language Centers

Amerika / Atlanta / Merkeze Uzaklık 10 Km

Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1961 yılında kurulan ELS LANGUAGE CENTER Dil okulları, İngilizce eğitim verme konusunda 55 yıldan fazla bir tecrübeye sahiptir. ELS LANGUAGE CENTER Dil okullarının çoğu Üniversite kampüsleri içinde bulunmaktadır. Amerika’da ,Kanada, Avustralya, Çin, Malezya ve Avrupa’da da hem dil okulu merkezleri bulunmaktadır. ELS; 12 seviyedeki kursları, gelişmiş dil teknoloji merkezleri, çoklu sınav hizmetleri ve üniversitelere giriş desteği ile kişiye özel yaklaşımı ve öğrenci başarısına olan adanmışlığı sayesinde başarıyı garantiliyor. Akademik Amaçlar için İngilizce Programı” şimdi Avustralya, Kanada, Hindistan, Malezya, Panama ve Amerika Merkezlerinde verilmektedir. ELS  İngilizce Eğitimi ile sektörde lider bir dil eğitim kuruluşudur.

Sunulan Programlar

Akademik Amaçlı Süper Yoğun İngilizce

Yoğun İngilizce

Yöneticiler İçin İngilizce

Süper Yoğun İngilizce

Genel İngilizce

Sınavlara Hazırlık Kursları(TOEFL & TOEIC & IELTS)

İş İngilizcesi

Birebir Derslerİmkanlar

ELS’nin 45 merkezinden biri olan ELS_Atlanta  Marietta şehrinde bulunan State University’nin şehir kampüsü olan modern Ofis binasında yer alır. Şehir merkezindeki sayısız kafe ve restoranlara dakikalar içinde ulaşabilirsiniz. Beginners'dan Masters'a kadar tüm seviyelerden öğrencinin katılabileceği Semi-English Programında .Ortalama 12 kişilik sınıflarda haftalık 20 ders alabileceğiniz bu programda İngilizcenizi hızla ilerletebilirsiniz. Kampüste aerobik sınıfları, beyzbol sahası, basketbol sahası, bilardo masası, kafeterya, bilgisayar laboratuvarı, spor salonu, sağlık merkezi, dil-teknoloji merkezi, kütüphane, masa tenisi masası, squash sahası, futbol sahası, kapalı yüzme havuzu, tenis kortları, voleybol sahası ve fitness salonu bulunmaktadır. Kampusteki binalar ayrıca tekerlekli sandalyeyle erişilebilirdir. Tren istasyonuna yakın bir mesafede olduğu için ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır.


Sosyal İmkanlar

ELS Atlanta ELS, öğrencilerine, yalnızca Amerika’nın en büyük ve en çok çeşitliliğe sahip şehrinde bulunabilecek birinci sınıf sanat, tiyatro, eğlence, restoran ve alışveriş olanakları sunar. CNN stüdyolarını, Coca-Cola Dünyasını gezebilir, Six Flags Amusement Park'ta inanılmaz bir eğlencenin kapılarını aralayabilirsininz. Kampüs içerisindeki sosyal aktivitelere ve sportif faaliyetlere katılabilirsiniz.


Konaklama

ELS Atlanta kendisini tercih eden öğrencilerine ,aile yanı konaklaması, kampüste öğrenci yurdu konaklaması paylaşımlı öğrenci evi konaklaması gibi çeşitli konaklama alternatifleri sunmaktadır.


ELS Language Centers Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita