ELS Language Centers

Amerika / Chicago / Merkeze Uzaklık 3 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Merkezi New Jersey eyaletinin Princeton şehrinde ELS LANGUAGE CENTERS Dil okulu 1961 yılından beri Amerika’da ve Kanada’da 60 dan fazla şubesiyle kaliteli eğitim vermektedir. ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar. ELS, öğrencilerine, eğitim, kariyer ve yaşam hedeflerine ulaşmanın anahtarı olacak güçlü İngilizce dillerini öğrenme ve geliştirmede yardımcı olacak çeşitli programlara sahiptir.

Sunulan Programlar

Akademik Amaçlı Süper Yoğun İngilizce

Yarı Yoğun İngilizce, 

Yöneticiler İçin İngilizce

Süper Yoğun İngilizce

Genel İngilizce

Sınavlara Hazırlık Kursları(TOEFL & TOEIC & IELTS),

İş İngilizcesi, 

Birebir Dersler

Yöneticiler için İngilizce Kursu

Akademik İngilizce Kursu

American Explorer Kursu

Süper-Yoğun İngilizce Plus Kursİmkanlar

ELS Chicago, şehir merkezine 30 dakika uzaklıkta, Chicago River Forest, Illinois banliyösünde bulunan Dominican Universiy kampüsünde konumlanmıştır. Michigan Gölü kenarında bulunan Chicago ünlü mimarisi ile, şık magazalara ve kaliteli restorantlara yürüme mesafesindedir. Kampüste basketbol ve futbol sahaları, tenis kortları, kapalı yüzme havuzu, koşu pisti, fitness ve jimnastik salonu, kafeterya, bilgisayar laboratuvarı, kütüphane, dil teknolojileri merkezi, eğlence parkı, müzik odası, kablosuz internet gibi pek çok imkan bulunmaktadır. Toplu taşıma araçlarıyla ulaşımı kolay olan okulda, ELS Chicago’da genel ve yoğun İngilizce derslerinin yanı sıra iş İngilizcesi ve TOEFL hazırlık programı da sunulmaktadır.


Sosyal İmkanlar

ELS Chicago öğrencilere Ücretsiz telaffuz seminerleri, Fuarlar, Six Flags eğlence parkında eğlence, Şehir turları, Sight Seeing otobüs turları, Willis Tower gezisi, Buz pateni, Beyzbol, Partiler ve kutlamalar, turistik geziler gibi aktivitelere sunmaktadır.


Konaklama

ELS Chicago öğrencileri aile yanı, kampus içi öğrenci yurdu ya da apartman dairesi seçeneklerinden birinde konaklama şansına sahiptirler.


ELS Language Centers Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita