ELS Language Centers

Amerika / Thousand Oaks / Merkeze Uzaklık 10 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
17 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 17
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

LS Thousand Oaks, Californianın Los Angeles sehrinde California Lutheran Üniversitesi'nin kampüsünde konumlanmıştır. Amerika Birleşik Devletleri'ndeki şehirlerinden biri olan Thousand Oaks'daki Pasifik kıyısına yaklaşık 20 kilometre mesafede yer almaktadır. Kampüs içinde modern derslikler, Kampüs içerisinde jimnastik ve fitnes salonu, beysbol, basketbol, voleybol, futbol sahaları, tenis kortları, açık ve kapalı yüzme havuzu, bowling salonu, golf sahası, bilardo masaları, buz pateni pisti, masa tenisi gibi sportif imkanların yanı sıra büyük bir kafeterya, kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, dil teknolojileri merkezi, sinema salonu gibi sayısız sosyal faaliyet alanı mevcuttur.

Sunulan Programlar

Yoğun Akademik İngilizce

American Explorer

Akademik Amaçlı İngilizce

Genel İngilizce

Yarı Yoğun İngilizce

Amerika Gezgini Programı

Yöneticiler için İngilizce

Süper Yoğun İngilizce Programı

Süper Artı Yoğun

IELTS sınav hazırlık kursuİmkanlar

Bu olanaklardan büyük bir çoğunluğu ücretsiz olarak kullanıma açıktır. Bazıları için iste cüzi miktarlarda giriş ücretleri alınır. Okulda, genel ve yoğun İngilizce programları haftada 20 ve 30 ders olarak verilmektedir. Okul aynı zamanda resmi IELTS test merkezidir. Toplu taşıma araçlarına yakın ve ulaşım kolaydır.


Sosyal İmkanlar

Okul, müze ziyaretleri, Konsept partiler, Disneyland gezisi, Hiking, Donut ikram günü, Yapay duvar kaya tırmanış gibi faaliyetler sunmaktadır. Okulda ki sportif aktivitelere de katılabilirsiniz. Los Angele'ın en iyi mağaza, restoran ve eğlence mekanlarına gidebilirsiniz. Thousand Oaks; sanat, açık hava festivallerine katılabilirsiniz.


Konaklama

Okul, kendisini seçen öğrencilerine aile yanı konaklaması ve yurt konaklaması, öğrenci rezidansları konaklama imkanları sunmaktadır.


ELS Language Centers Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita