ELS Language Centers

Amerika / Tampa / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
- 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı -
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Merkezi New Jersey eyaletinin Princeton şehrinde ELS LANGUAGE CENTERS Dil okulu 1961 yılından beri Amerika’da ve Kanada’da 60 dan fazla şubesiyle kaliteli eğitim vermektedir. ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar. ELS, öğrencilerine, eğitim, kariyer ve yaşam hedeflerine ulaşmanın anahtarı olacak güçlü İngilizce dillerini öğrenme ve geliştirmede yardımcı olacak çeşitli programlara sahiptir.

Sunulan Programlar
Süper -Yoğun İngilizce
Süper -Yoğun İngilizce Plus
Yöneticiler için İngilizce
Yoğun Akademik İngilizce


İmkanlar

ELS Tampa, Tampa, Florida'daki The University of Tampa 'da konumlanmıştır. Oteller, restoranlar ve şehrin restore edilmiş şehir merkezi liman bölgesi kampüse yürüme mesafesindedir. Kampüs, plajların, heyecan dolu gece hayatının ve dünya standartlarında alışverişin hemen yanında tarihi ve kültürel zenginliğe sahip Tampa ’nın merkezinde yer almıştır. Okulda son teknolejiyle eğitim verilmektedir. Ayrıca kampüs Beysbol sahası, Bilgisayar merkezi, Spor Salonu, Futbol sahası, Tenis kortu, Basketbol kortu, Kütüphane, Yüzme havuzu (açık), Fitness Merkezi, Kafeterya olanakları sunmaktadır . Ulaşım toplu taşıma araçlarıyla kolay olmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Kampüs içinde birçok sportif aktivitelere katılabilirsiniz. Ayrıca, Florida Akvaryumunu, Bush Gardens de hayvanat bahçelerini botanik bahçelerini gezebilir, plajların tadını çıkarabilirsiniz. Lunaparkta eğlenceye doyabilirsiniz.


Konaklama

ELS Tampa öğrencilerine kurs müddetince aile yanı ve öğrenci rezidansları konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


ELS Language Centers Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita