ELC - English Language Centre

Amerika / Santa Barbara / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

1978 yılında kurulan Elc English Language Centre, Los Angeles, Boston ve Santa Barbara şehirlerindeki şubelerinde kaliteli İngilizce dil eğitimi vermektedir. Yaz aylarında, ELC UCLA, MIT, UCSB ve Wheelock Koleji'nde kampüste bir Yaz Genç Programı sunmaktadır. Kış aylarında, ELC Los Angeles, Boston ve Santa Barbara 'da bir Kış Genç Programı sunmaktadır.38 yıllık tecrübesiyle, yüksek nitelikli ve özverili eğitmenleri ve kullandığı dinamik ve kapsamlı müfredatı ile ELC hızlı bir dil gelişimi için mükemmel bir ortam sağlar.

Sunulan Programlar
Genel İngilizce standart kursu
Genel İngilizce yoğun kursu
Bire bir İngilizce kursu
Akademik yıl ve sömestr programı
Üniversiteye hazırlık İngilizce programı
İngilizce ve aktivite programları
Sınavlara hazırlık kursları(CAE ve FCE, IELTS , TOEFL)
Intensive English
Business English
Cambridge Exam
Semi Intensive English
Summer Programme
University Pathway


İmkanlar

1978 yılında kurulan ELC Santa Barbara İngilizce dil okulu, Santa Barbara’nın merkezinde, State Street’in iki blok ötesinde ve Santa Barbara Adliyesi’nin karşısında konumlanmıştır. Okulun çevresi, sanat ve kültür alanı olarak bilinmekte ve pek çok kafe, restoran, müzik kulüpleri, tarihsel mekânlar ve alışveriş alanlarla donanmıştır. Öğrenciler  deneyimli öğretmenler önderliğinde, tam donanımlı 13 derslikte maksimum 15 kişilik gruplar halinde eğitim almaktadırlar. Okul binasında  bilgisayar merkezi, ücretsiz Wifi, öğrenci salonu, Akademik çalıma odası, kütüphane bulunmaktadır. Toplu taşıma vasıtalarına yakınlığından dolayı ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır.


Sosyal İmkanlar

ELC Santa Barbara öğrencilere çeşitli aktivitelerde sunmaktadır. Yürüyüş, kayak, sörf, dalış, açık hava faaliyetleri, güzel plajlar ve görkemli dağlar, tarihi yerler ve müzeler, UCSD'yi çevreleyen eğitim topluluğu, Paseo Nuevo ve State Street'de ünlü mağaza ve restoranlar, yakın şehirlere geziler Santa Barbara Sanat Müzesi, Santa Barbara Misyonu, şehir merkezinde spor, Kanal Adaları'nda kayak yapmak bunlardan bazılarıdır.


Konaklama

ELC Santa Barbara’nın  öğrencilerine sunduğu  konaklama seçenekleri; Aile yanı konaklaması, Öğrenci rezidansları, daire, okul kampüsünde tam pansiyon konaklaması.


ELC - English Language Centre Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita