ELC - English Language Centre

Amerika / Boston / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Konaklama
16 24 Hafta Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

1978 yılında kurulan Elc English Language Centre, Los Angeles, Boston ve Santa Barbara şehirlerindeki şubelerinde kaliteli İngilizce dil eğitimi vermektedir. Yaz aylarında, ELC UCLA, MIT, UCSB ve Wheelock Koleji'nde kampüste bir Yaz Genç Programı sunmaktadır. Kış aylarında, ELC Los Angeles, Boston ve Santa Barbara'da bir Kış Genç Programı sunmaktadır.38 yıllık tecrübesiyle, yüksek nitelikli ve özverili eğitmenleri ve kullandığı dinamik ve kapsamlı müfredatı ile ELC hızlı bir dil gelişimi için mükemmel bir ortam sağlar.

Sunulan Programlar

Genel İngilizce standart kursu

Genel İngilizce yoğun kursu

Bire bir İngilizce kursu

Akademik yıl ve sömestr programı

Üniversiteye hazırlık İngilizce programı

İngilizce ve aktivite kursları

Sınavlara hazırlık kursları (CAE ve FCE, IELTS, TOEFL)

Profesyoneller için İngilizce Kursları: Business English, One-to-Oneİmkanlar

ELC-Boston, Boston’un merkezinde tarihi Beacon Hill’de cadde üzerinde konumlanmıştır. The Boston Common, the State House, Faneuil Hall Marketplace, Downtown Crossing ve birçok kafe, restoran ve alışveriş merkezine kısa bir yürüyüş mesafesindedir.Modern bir  binanın 2. Katında tam donanımlı 19 derslikte tecrübeli öğretmenler rehberliğinde kaliteli bir İngilizce dil eğitimi vermektedir.Okul binasında internet erişimi, 23 bilgisayarlı bir bilgisayar laboratuvarı akademik ders odası,, öğrenci salonu ve kütüphane bulunmaktadır. Toplu taşıma araçlarıyla kolay erişim sağlanmaktadır. 


Sosyal İmkanlar

Elc Boston öğrencilerine bazı aktivitelerde sunmaktadır. Düzenlenen aktivite ve geziler arasında müze gezileri, Quincy Market, Faneuil Hall, Sound End, MIT, Harvard, Boston’s Waterfront, Charles River’da bot gezisi, New York City, Rhode Island, Six Flags, Altı Bayrak,Maine ve New Hampshire'da kayak,Newport, Rhode Island,Cape Cod Plajları, kültürel ve spor etkinliği ve daha pek çok gezi ve etkinlik yer almaktadır.


Konaklama

ELC Boston kendini seçen öğrencilerine ; Aile yanı konaklaması, Residance  konaklaması, daire konaklaması, yurt konaklaması gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


ELC - English Language Centre Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita