ELC - English Language Centre

İngiltere / Brighton / Merkeze Uzaklık 3 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16+ 2-24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /
Yaş Aralığı 16+
Eğitim Süresi 2-24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /

English Language Centre, 1962’den bu yana verdiği kaliteli İngilizce eğitimiyle her yıl 60’dan fazla ülkeden gelen öğrencilerini ağırlamaktadır. Çok uluslu yapı kazanan şehir, hareketli ve kozmopolit yaşamıyla her anlamda öğrenciler için ideal bir seçimdir.


Sunulan Programlar

  • Genel İngilizce
  • Sınav Hazırlık Kursları : Cambridge (FCE, CAE, CPE), IELTS
  • Uzun Dönemli Programlar
  • İş İngilizcesi
  • Yetişkinler için Programlar
  • Öğretmenler ve Mühendisler için İngilizce
  • Özel Ders


İmkanlar

Şehir merkezine 10 dakikalık mesafede olan okulda, öğrencilerine en iyi hizmeti verebilmek adına aydınlık ve tam donanımlı sınıflar, multimedya merkezi, kütüphane, dinlenme salonları, dil laboratuvarı, kafeterya ve ücretsiz kablosuz internet hizmeti sunulmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Öğrencilerinin dil eğitimlerinin yanı sıra sosyal yaşantılarını da önemseyen okul, okuldan kalan boş vakitlerini değerlendirebilmeleri adına şehir içi ve şehir dışı pek çok etkinlik düzenlemektedir. Bununla birlikte öğrenciler okulun konumunun elverişliliğinden ötürü istedikleri zaman şehirde düzenlenen farklı etkinliklere katılabilir, gezilmesi gereken yerleri ziyaret edebilir ya da çevredeki farklı kafelerde vakit geçirebilirler.


Konaklama

ELC kendilerini tercih eden öğrencilerini konaklama için seçtikleri ailelerin yanı, apart ya da yurtlara yerleştirmektedir.


ELC - English Language Centre Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita