ECSL - East Coast School of Languages

Kanada / Halifax / Merkeze Uzaklık 6 Km

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı /

East Coast School of Languages 1998’den bu yana Kanada’da,İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilere Atlantik kıyısında kaliteli bir İngilizce eğitimi sunmaktadır. Tecrübeli ve başarılı öğretmenleriyle az mevcutlu sınıflarda  öğrencilerine akademik mükemmellik ve kişisel başarıya ulaşma imkanı verir.

Sunulan programlar

Akademik Amaçlı İngilizce,

İletişim Amaçlı İngilizce

İş İngilizcesi

Akademik Sınavlara Hazırlık

Özelleştirilmiş Programlar

ECSL Stajyerlik Programı

Çocuklar ve Gençler için East Coast Dil Kampı (ECLC)

Yetişkin Gruplar için

ESL Tatilleri

Gruplar için East Coast Yönetici Tecrübesi (ECEE)İmkanlar

East Coast dil okulu adeta bir öğrenci şehri olan Halifaxsın merkezinde konumlanmıştır.  Alışveriş merkezlerine, kafelere, restoranlara, kütüphaneye, üniversitelere yürüme mesafesindedir. Burada kaldığınız sürece festivallere katılabilir, adaları ve tarihi alanları gezebilirsiniz.

East Coast Halifax’ın şehir merkezinde olup toplu taşıma vasıtalarıyla çabuk ve sorunsuz ulaşım sağlanır. Okul her yıl 200 öğrenci ağırlayacak kapasiteye sahiptir ve 19 tam donanımlı dershanede 8-10 kişilik mevcutla eğitim vermektedir. Okul binasında bilgisayar laboratuvarı, öğrenci salonu, tam donanımlı bir mutfak, resepsiyon ve TV odası gibi donanımlar bulunmaktadır. Ayriyetten öğretmen danışmanlığı ve havaalanı/istasyon transveri yapmaktadır.


Sosyal İmkanlar

East Coast Halifax öğrencilere çok çeşitli aktiviteler sunmakta. Dans, Film, Müzik, Tiyatro, Sanat (resim), Kültür turizmi (tiyatro, müze v.b),Şehir turları, Tarihse l gezi, Profesyonel spor etkinlikleri (futbol, hokey, kayak yapma, snowboard, kayak turları) 


Konaklama

East Coast öğrencilere bazı konaklama seçenekleri de sunmakta. Aile yanında konaklama, misafirhane, otel, daire, öğrenci yurdu. Öğrenciler bu seçeneklerden kendilerine uygun birini seçebilirler.


ECSL - East Coast School of Languages Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita