Ecole France Langue

Fransa / Paris / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Konaklama
17 Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /
Yaş Aralığı 17
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /

Ecole France Langue 1976 da Pariste kurulmuş Uluslararası bir Fransız Okuludur. İhtiyacı karşılamak için her öğrencinin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış birçok çok çeşitli Fransızca kursları  sunmaktadır. Konuşma, dil bilgisi, okuma, dinleme ve yazma arasında iyi bir denge sağlamak için Fransız dilinin çeşitli yönlerini içermektedir. Son derece güler yüzlü ama son derece profesyonel bir atmosferde eğitim verilmektedir.

Sunulan Programlar

• Genel Fransızca Kursu ( Yoğun / Süper Yoğun / Birleştirilmiş)
• Mesleki Fransızca Kursu• Sınava Hazırlık Kursları
• Fransızca ve Moda Kursu
• Fransızca ve Fransız Mutfağı Kursu
• 50+ Yaşındakiler için Fransızca Kursu


İmkanlar

Ecole France Langue-Paris, Fransa’nın başkenti Paris’te  Latin Mahallesi'nin kalbinde, Notre-Dame Katedrali'ne bakan bir konumdadır. Eyfel Kulesi ve Arc de Triomphe'ye birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. 1880'lere dayanan özel bir konak olan bina, oldukça küçük bir parkın kenarında yer almaktadır.Okul, Özel bahçesi bulunan 3 katlı güzel bir şehir evinde bulunmaktadır. Okulda, tam donanımlı modern 7 sınıfta Fransızca dil eğitimi verilmektedir. Binada, ücretsiz wi-fi, öğrenci salonu,bahçe bulunmaktadır. Fransa Langue okulu yüksek öğretim standartları ile karakterizedir ve IALC, Campus France, ATOUT France tarafından yüksek derecede akredite edilmiştir ve QUALITE FLE etiketine sahiptir.


Sosyal İmkanlar

Öğrenciler, Eyfel Kulesini, Notre-Dame Katedralini, girişindeki Zafer Anıtı ile bilinen Champs-Elysees Bulvarını, Louvre Müzesini ve Paris’in en yüksek noktası olan Montmartre Tepesi’nin üzerine kurulmuş Sacre Coeur Bazilikasını ziyaret edebilmektedirler.


Konaklama

Ecole France Langue-Paris kendisini seçen öğrencilere,kurs süresince, aile yanı konaklaması, apart, öğrenci , özel daire seçeneklerini sunmaktadır. 


Ecole France Langue Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita