Ecole France Langue

Fransa / Nice / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Konaklama
13 Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /
Yaş Aralığı 13
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /

Ecole France Langue 1976 da Paris'te kurulmuş Uluslararası bir Fransız Okuludur. İhtiyacı karşılamak için her öğrencinin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış birçok çok çeşitli Fransızca kursları sunmaktadır. Konuşma, dil bilgisi, okuma, dinleme ve yazma arasında iyi bir denge sağlamak için Fransız dilinin çeşitli yönlerini içermektedir. Son derece güler yüzlü ama son derece profesyonel bir atmosferde eğitim verilmektedir.

Sunulan Programlar

• Genel Fransızca Kursu ( Yoğun / Süper Yoğun / Birleştirilmiş)

• Mesleki Fransızca Kursu

• Sınava Hazırlık Kursları

• Fransızca ve Spor Kursu (Dalış, Tenis, Fitness)

• Fransızca ve Fransız Mutfağı Kursu

• 50+ Yaşındakiler için Fransızca Kursuİmkanlar

Ecole France Langue-Nice Fransa’nın Nice şehrinin merkezinde, Ünlü quartier Liberation - Borriglione'nin kıyısında, tipik bir taşra evinde konumlanmıştır. Alışveriş merkezleri, katedral, Old Town ve Baie des Anges plajına yakın mesafede yer almaktadır. Okul, IALC tarafından tanınmaktadır. Birçok tüccar, birçok restoran, kafe ve bar ve hatta sanatçıların stüdyolarını bulacaksınız. Büyük açık hava pazarını takdir edeceksiniz.Okul sahile yakın bir konumdadır. 2 katlı  okul binasında tam donanımlı 7 sınıfta Fransızca dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında ayrıca, öğrenci salonu, ücretsiz wi-fi, klima,bilgisayar odası, bahçe bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Öğrenciler dil eğitimi alırken katılacakları sosyal aktiviteler, şehir turları ve kültürel etkinliklerle eğlenerek dil öğrenmenin keyfini sürerler. Ayrıca, Modern ve Çağdaş Sanat Müzesi’ni, Kale Parkı’nı, Aziz Nicholas Rus Ortodoks Katedrali’ni, Massena Müzesi’ni ziyaret edebilmektedirler.  Fransız Rivierası, Nice Cathedral, Promenade des Anglais, Notre Dame de Nice, Opera de Nice, Villa Leopolda, Terra Amata, Nice Observatory ve Palais Nikaia yı gezebilirsiniz.


Konaklama

Ecole France Languei-Nice kendisini seçen öğrencilerine, aile yanı konaklaması ve öğrenci yurdu  konaklaması, apartlar, apartman daireleri, rezidanslar  seçeneklerini sunmaktadır.


Ecole France Langue Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita