EC English

Amerika / Washington D.C. / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
18 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 18
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

1905  yılından beri dünyanın birçok yerinde dil eğitimi veren EC English (eski adıyla LSC) okullarındandır. EC küçük bir ada olan Malta’da eğitim vermeye başlayarak yıllar içinde; İngiltere, Amerika, Kanada, Malta ve Güney Afrika’da 18 tane okul açmayı başarmıştır Tüm EC merkezlerinin ortak özellikleri İngilizce dil eğitimini daha anlaşılır ve kolay hale getirmek için en son teknoloji ve çok deneyimli eğitim kadrosu ile ,her şeyden önce öğrenci gelir düşüncesiyle kaliteli eğitim vermek ilkesidir. Akademik eğitim almak isteyen öğrenciler için kaliteli bir eğitim sunmaktadır.

Sunulan Programlar
Akademik dönem ve yılı 
İş İngilizcesi
Şehirde İngilizce
Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
Birebir İngilizce
Profosyoneller için Business English
One-to-One


İmkanlar

2015yılında faaliyete başlayan EC Washington, şehir merkezinde Beyaz Saray, Smithsonian ve Kennedy Center’a yürüme mesafesinde yer almaktadır. Okulun çevresinde, birçok kafeteryaya, restorana, mağazaya ve öğrencilerin hoşça vakit geçirebilecekleri yerlere sahiptir. Son model teknolojiyle donatılmış ortalama 12 azami 15 kişilik 11 derslikte deneyimli öğretmenler önderliğinde kaliteli eğitim vermektedir. Tekerlekli sandalye erişimi bulunmaktadır. Okulda ayrıca 14 internet bağlantılı bilgisayar, ücretsiz kablosuz internet erişimi, İnteraktif yazı tahtaları, Öğrenci salonu, Kendi çalışma odası, Kütüphane, Üniversite Kabul Servisi bulunmaktadır. Genel ve sınava hazırlık kursları dışında 50 yaş üstü kişiler için keyifli dil ve gezi programları ile 18 yaş altındaki çocuklar ve gençler için yaz okulu programları da sunmaktadır Derslere ek olarak, konuşma, telaffuz ve yazma becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak ücretsiz dil atölyeleri sunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

EC Washington öğrencilerine Eski şehir İskenderiye'de Amerika'nın en eski çiftçi pazarına ziyaret, Capitol Tepesi'nde Kongre Konuşmasına Katılma,Smithsonian Müzeleri, herhangi bir ücretsiz ziyaret, Great Falls Virginia Park'ı gezisi, The Kennedy Center'da bir şov, Ford'un Tiyatrosu, Arlington Ulusal Mezarlığı, Beyaz Saray, ABD Başkenti ve Yüksek Mahkemesi Mount Vernon, Başkan George Washington'un Evi ziyaretleri, Philadelphia, New York ve Boston  hafta sonu gezileri, Virginia'daki Blue Mountains ve Maryland plajları, kiraz çiçeği mevsiminde Nationals beyzbol oyununun, Spy Museum'un veya nehir gezisi gibi faaliyetlere katılabilirsiniz.


Konaklama

EC Washington, Aile yanı konaklama, yurt konaklaması, apartman dairesi konaklama, otel konaklaması, hosteller gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


EC English Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita