EC English

Amerika / San Francisco / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

1905  yılından beri dünyanın birçok yerinde dil eğitimi veren EC English (eski adıyla LSC) okullarındandır. EC küçük bir ada olan Malta’da eğitim vermeye başlayan ec dil okulu, yıllar içinde ; İngiltere, Amerika, Kanada, Malta ve Güney Afrika’da 18 tane okul açmıştır. Tüm EC merkezlerinin ortak özellikleri İngilizce dil eğitimini daha anlaşılır ve kolay hale getirmek için en son teknoloji ve çok deneyimli eğitim kadrosu ile, her şeyden önce öğrenci gelir düşüncesiyle kaliteli eğitim vermek ilkesidir. Akademik eğitim almak isteyen öğrenciler için kaliteli bir eğitim sunmaktadır.

Sunulan Programlar
Genel İngilizce Kursları
Akademik dönem yıl Kursları
Akademik amaçlı Kurslar
İş İnhilizcesi Kursları
Sınav Hazırlık Kursları
FCE İngilizce Kursu: Orta, Yüksek Orta için 8 Hafta ve Orta üstü için 4 haftalık kurs
CAE İngilizce Kursu: Orta üstü ve İleri seviye için 4 haftalık kurs
CPE İngilizce Kursu: İleri
IELTS İngilizce Kursu: Orta
TOEFL İngilizce Kursu: Orta üstü
TOEIC İngilizce Kursu: Orta
Higher Score® IELTS İngilizce Kursu: Orta
Higher Score®  TOEFL İngilizce Kursu: Orta
Higher Score®  TOEICİngilizce Kursu: Orta
GRE İngilizce Kursu: Orta Üstü


İmkanlar

EC English San Francisco, şehrin merkezindeki Market Street’ın hemen dışında,Montgomery caddesindeki binasının 18.katında konumlanmıştır. Union Square’a ve EC öğrenci yurduna kısa yürüme mesafesindedir. Okulda modern şekilde donatılmış, ferah ve aydınlık 15 tane derslikte azami 15 kişilik öğrenci gruplarıyla,  deneyimli ve donanımlı öğretmenler eşliğinde yüksek standartlarda İngilizce eğitim verilmektedir. Okul binasında ayrıca ücretsiz internet, çalışma salonu, bilgisayar salonu ve TV odası, bireysel çalışma merkezi kafeterya, kütüphane, interaktif yazı tahtası bulunmaktadır. Toplu taşıma araçlarıyla ulaşım kolaydır. Çevre dostu sayılan EC Okul binası Amerikan Yeşil Bina konseyi tarafından ‘’Altın Sertifika’’ ile ödüllendirilmiştir.


Sosyal İmkanlar

Ec English San Francisco da öğrencilerin boş zamanlarını değerlendirmek, İngilizceyi pekiştirmek için birçok faaliyetler sunulmaktadır. Telaffuz, yazım ve rehberli çalışmaları da içeren ücretsiz dil atölyeleri, çevre mahalle turları, sokak festivalleri, Bir teleferik yolculuğu, Semtleri keşfetmek, Union Square şirketinde Shop,Okyanus Plajında Yürümek, Golden Gate  Köprüsü,Çin mahallesi, Alcatraz Adası, Fisherman's Wharf, Coit Tower'dan şehri izlemek gibi birçok faaliyetleri vardır.


Konaklama

Ec English San Francisco öğrencilere aile yanı konaklaması, yurt konaklaması, Standart Monroe, Standart Monroe gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


EC English Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita