EC English

Amerika / San Diego / Merkeze Uzaklık 2 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

1905  yılından beri dünyanın birçok yerinde dil eğitimi veren EC English (eski adıyla LSC) okullarındandır. EC küçük bir ada olan Malta’da eğitim vermeye başlayan ec dil okulu, yıllar içinde ; İngiltere, Amerika, Kanada, Malta ve Güney Afrika’da 18 tane okul açmıştır. Tüm EC merkezlerinin ortak özellikleri İngilizce dil eğitimini daha anlaşılır ve kolay hale getirmek için en son teknoloji ve çok deneyimli eğitim kadrosu ile, her şeyden önce öğrenci gelir düşüncesiyle kaliteli eğitim vermek ilkesidir. Akademik eğitim almak isteyen öğrenciler için kaliteli bir eğitim sunmaktadır.

Sunulan Programlar
Yoğun İngilizce

Yarı Yoğun İngilizce

Birebir İngilizce

Süper Yoğunlaştırılmış İngilizce (Full Immersion)

İş İngilizcesi – Mini Grup

İş İngilizcesi – Birebir Kurs

Akademik Yıl Programı

Cambridge ESOL

Yoğun TOEFL Hazırlık Kursu (TOEFL Crash Course)

Yoğun Cambridge ESOL Hazırlık Kursu (Cambridge ESOL Crash Course)İmkanlar

EC English San Diego dil okulu, California’nın,San Diego, şehrinin  en güzel bölgelerinden biri olan La Jolla’da konumlanmıştır. . Okul Prospect Caddesi üzerindedir ve sahile yürüme mesafesindedir. Bu cadde restoran, kafe, bar ve alışveriş merkezleri ile tanınmaktadır. Okul binasında, Tam donanımlı, aydınlık, Ortalama 12 ,Azami 15 öğrencilik 23 ferah sınıfta eğitim verilmektedir. Okul binası, kablosuz internet erişimi, öğrenci dinlenme salonu, kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, okyanus manzaralı teras, bireysel çalışma odası ile donatılmıştır. Toplu taşıma araçlarıyla kolay ulaşım sağlanmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Ec English-Sandiago , basketbol, Amerikan futbolu ,voleybol, şehir dışı turları, hayvanat bahçesi ziyareti, Hoş geldin partisi,Plaj voleybolu,Surf,San Francisco gezisi, Paintball, Ücretsiz capoeira dersleri,Las Vegas hafta sonu, Bowling geceleri gibi faaliyetler düzenlemektedir.


Konaklama

Ec English-Sandiago Aile yanında konaklama, özel daireler, öğrenci evleri, ortak daireler gibi konaklama imkanları sunmaktadır.


EC English Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita