EC English

İngiltere / Oxford / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16+ 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16+
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

EC English Oxford, 2013 yılında açılmış olup öğrencilerine her zaman en kaliteli standartlarda eğitim vererek onların ihtiyaçlarına cevap vermişlerdir.

Sunulan Programlar

Genel İngilizce

Akademik İngilizce

İş İngilizcesi

Şehirde İngilizce

Sınav Hazırlık Kursları : IELTS, Cambridgeİmkanlar

Şehir merkezine 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan okul şehrin her tarafına ulaşabileceğiniz otobüs duraklarına da oldukça yakındır. Öğrencilerine kusursuz bir dil eğitim deneyimi  yaşatmak üzere okulda maksimum 14 kişilik sınıflar, kütüphane, çalışma odası, bilgisayarlı öğrenci salonu, ücretsiz internet erişimi ve interaktif tahta gibi donanımlar vardır.


Sosyal İmkanlar

Öğrencilerinin sosyal gelişimlerine katkıda bulunmak ve dil eğitimlerini ilerletmeleri adına çeşitli sosyal ve kültürel etkinlikler, workshoplar, şehir içi ve şehir dışı geziler düzenlemektedirler. Dil pratiği yapabilmeniz adına “konuşma oturumları”,konuşulan dili dinleyebilmeniz ve not almanız adına “anlatım serisi” serbest etkinlikleri, telaffuzunuz için “telaffuz kliniği” serbest aktivitesi, İş başvurularında kullanabileceğiniz “iş kliniği” aktivitesi ,punting, Oxford turları ve daha fazlası için EC English Oxford sizleri bekliyor. 

Okulun şehir merkezine yakın konumu sayesinde ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü mağazaya kolaylıkla ulaşabiliyor, boş vakitlerinizi arkadaşlarınızla birlikte kafe, bar ya da restoranlarda geçirebiliyorsunuz.


Konaklama

Öğrencilerine konaklama için aile yanı, apart ya da yurt seçeneklerini sunmaktadır. 


EC English Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita