EC English

Amerika / New York / Merkeze Uzaklık 9 Km

385 GBP

Haftalık 270 GBP

‘den başlayan fiyatlarla

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı / Yurt /
385 £

Haftalık 270 GBP

‘den başlayan fiyatlarla

Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1905  yılından beri dünyanın birçok yerinde dil eğitimi veren EC English (eski adıyla LSC) okullarındandır. EC küçük bir ada olan Malta’da eğitim vermeye başlayan ec dil okulu, yıllar içinde ; İngiltere, Amerika, Kanada, Malta ve Güney Afrika’da 18 tane okul açmıştır. Tüm EC merkezlerinin ortak özellikleri İngilizce dil eğitimini daha anlaşılır ve kolay hale getirmek için en son teknoloji ve çok deneyimli eğitim kadrosu ile, her şeyden önce öğrenci gelir düşüncesiyle kaliteli eğitim vermek ilkesidir. Akademik eğitim almak isteyen öğrenciler için kaliteli bir eğitim sunmaktadır.

Sunulan Programlar
Genel İngilizce Kursları
Sınav Hazırlık Kursları: TOEFL, Cambridge (FCE, CAE)
Profesyoneller için İngilizce Kursları: Business English, Global Career, One-to-One
Yoğun İngilizce
Yarı yoğun İngilizce
İş İngilizcesi
Akademik İngilizce


İmkanlar

Ec english-NewYork ; New York şehrinin Manhattan semtinde Times Square’de ihtişamlı gökdelenlerin olduğu harika bir konumda ve modern bir binada eğitim vermektedir.  Okul Times, ünlü billboardların manzaralarının, tiyatroların, sarı taksilerin doldurduğu caddelerin olduğu yerdedir. New York’un simgesi olmuş gezilmesi gereken yerleri, Broadway tiyatroları, dünyaca ünlü 5.th Avenue, Empire State Binası ve daha fazlası yürüme mesafesindedir. Okulda, ferah, aydınlık, tam donanımlı, modern olarak dizayn edilmiş 16 sınıf vardır. Sınıf başına düşen öğrenci sayısı Ortalama 12 azami 15 dir. Okul binasında ayrıca, okul binasında ayrıca, kablosuz internet erişimi, kafeterya, etüd odası, çalışma salonu ve bilgisayar laboratuvarı, tv odası, öğrenci destek odası, bulunmaktadır. Metro ve otobüslere yakınlığı nedeni ile ulaşım zorluğu çekilmemektedir. EC New York özellikle 30+ 30 yaş ve üstü yetişkinler için tasarlanmış olduğu İngilizce dil eğitim programları ile ünlüdür.


Sosyal İmkanlar

Ec english Newyork öğrencilere,. Bronx Hayvanat Bahçesi gezisi, Bir Broadway Şovu, Beşinci Caddede Alışverişi, Central Park'ta piknik, Metropolitan Sanat Müzesi gezisi, Özgürlük Anıtı, Empire State binası, Times Meydanı, Brooklyn Köprüsü, Rockefeller Merkezi gezileri, sportif faaliyetler ve bunun gibi çeşitli aktivitelerde sunmaktadır.


Konaklama

Ec English Newyork öğrencilere, aile yanı konaklaması, yurt konaklaması, ve rezidans seçenekleri sunmaktadır.


EC English Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita