EC English

Amerika / Miami / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1905  yılından beri dünyanın birçok yerinde dil eğitimi veren EC English (eski adıyla LSC) okullarındandır. EC küçük bir ada olan Malta’da eğitim vermeye başlayarak yıllar içinde ;İngiltere, Amerika, Kanada, Malta ve Güney Afrika’da 18 tane okul açmayı başarmıştır Tüm EC merkezlerinin ortak özellikleri İngilizce dil eğitimini daha anlaşılır ve kolay hale getirmek için en son teknoloji ve çok deneyimli eğitim kadrosu ile ,her şeyden önce öğrenci gelir düşüncesiyle kaliteli eğitim vermek ilkesidir. Akademik eğitim almak isteyen öğrenciler için kaliteli bir eğitim sunmaktadır.

Sunulan Programlar

Genel İngilizce

Yarı Yoğun İngilizce

Yoğun İngilizce

İş İngilizcesi

Bire Bir Öğrenim

İş İngilizcesi Bire Bir Öğrenim

Tam Yoğun Eğitim

Cambridge sınavlarına hazırlık

TOEFL sınavlarına hazırlık

Genel Akademik Yıl

Yoğun Akademik y

Üniversiteye Hazırlık Programı

General English

intensive English

Business English

TOEFL Prep

Cambridge Exam

Academic Year and Semester

One-to-one

English +

Career Dev

Volunteerİmkanlar

2012 yılında Ec Miami dil okulu, l South Beach' in kalbinde, dünyaca ünlü Lincoln Road' da  hizmet vermektedir. Kumsala, okul, ayrıca restoranlara, kafelere, barlara ve mağazalara yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. EC Miami çok katlı bir binanın 3. Katında konumlanan okulda, modern son model teknolojiyle döşenmiş,: Ortalama 12, Azami 15 kişilik ,14 aydınlık ve klimalı sınıflarda eğitim verilmektedir. Okul tekerlekli sandalyeye uyumludur. Okul binasında, internet erişimli bilgisayarlar, kütüphane ve öğrenci salonu, öğrenci çalışma odası, tv odası, öğrenci destek masası gibi birçok olanak yer almaktadır. Toplu taşıma vasıtalarına yakınlığı nedeniyle ulaşım kolay olmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Ec –Miami’nin sundu ı sosyal aktiviteler arasında Partiler ve kutlamalar, Kültürel geziler, Baseball maçları, Futbol turnuvaları, Golf, Plaj Voleybolu, Plaj etkinlikleri vardır. Ayrıca Lincoln Road Mall,

Miami Seaquarium, Ocean Drive, Little Havana, Coral Castle, South Beach,E verglades National Park,

Bahamalara günlük tur, Art Deco Tour, Aventura Mall gibi yerlere geziler düzenlenmektedir.


Konaklama

Ec-Miami öğrencilere; aile yanı konaklaması, Stüdyo daire, öğrenci evleri, öğrenci rezidansları gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


EC English Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita