EC English

İngiltere / Londra / Merkeze Uzaklık 4 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16+ 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16+
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

EC English 1905 yılından beri dünyanın birçok yerinde dil eğitimi vermektedir. EC küçük bir ada olan Malta’da eğitim vermeye başlayarak yıllar içinde İngiltere, Amerika, Kanada ve Güney Afrika’da 18 tane okul açmayı başarmıştır. Tüm EC merkezlerinin ortak özellikleri İngilizce dil eğitimini daha anlaşılır ve kolay hale getirmek için en son teknoloji ile donatılmış olmaları ve deneyimli eğitim kadrosu ile her şeyden önce öğrenci odaklı kaliteli eğitim verme ilkesidir. Akademik eğitim almak isteyen öğrenciler için kaliteli bir eğitim sunmaktadır EC English.


Sunulan Programlar

Genel İngilizce

Yoğun İngilizce

Genel İngilizce-Bire Bir Eğitim

FCE, CAE & CPE Sınavlarına Hazırlık

TOEFL & IELTS Hızlandırılmış Kurs

Akademik Yıl 20/30

Çok-Bölgeli Akademik Yıl

Staj ve EC İş Kulübü

Mini Grup ile İş İngilizcesi 20

İş İngilizcesi – Bire Bir

Öğrenciye Tam Destek

Hızlı Kariyer Gelişimi Programı

Özgür Yaşam Stili 16-20 yaş arasıİmkanlar

EC Londra, şehir merkezinde, Covent Garden' ın kalbinde konumlanmıştır. Birçok ilginç mağazalar, kafeler, restoranlar, müzeler, galeriler, tiyatrolarla çevrelenmiştir. EC Londra Dil Okulu binasında tam donanımlı 24 derslikte kaliteli İngilizce dil eğitimi vermektedir. Okul binasında ayrıca, kafeterya, kütüphane, öğrenci dinlenme odası, bilgisayar laboratuvarı, ücretsiz internet erişimi bulunmaktadır. Kafeteryada bilardo masası, ev sineması, her saat sıcak içecek ve yiyecek bulunur.


Sosyal İmkanlar

Londra' nın köprüleri, Stonehenge ve Bath, Ulusal ve Avrupa gezileri, Londra Müzesi, Tate Modern Sanat Galerisi, Bilim Müzesini ziyaret, Londra Şehri Finansal ve İş Bölgesi gezileri düzenlenmektedir. Ayrıca, Hyde Park, London Hayvanat Bahçesi, British Müzesi, The London Eye, Tower of London, St. Paul's Katedrali, Buckingham Sarayı, Ulusal Tarih Müzesi gibi turistik yerleri gezebilirsiniz.


Konaklama

EC Londra kendisini tercih eden öğrencilere kurs süresince, aile yanı konaklama, yurt  konaklaması, paylaşımlı daireler ve otelde konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


EC English Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita