EC English

Amerika / Los Angeles / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

1905  yılından beri dünyanın birçok yerinde dil eğitimi veren EC English (eski adıyla LSC) okullarındandır. EC küçük bir ada olan Malta’da eğitim vermeye başlayan EC dil okulu ,yıllar içinde ;İngiltere, Amerika, Kanada, Malta ve Güney Afrika’da 18 tane okul açmıştır. Tüm EC merkezlerinin ortak özellikleri İngilizce dil eğitimini daha anlaşılır ve kolay hale getirmek için en son teknoloji ve çok deneyimli eğitim kadrosu ile ,her şeyden önce öğrenci gelir düşüncesiyle kaliteli eğitim vermek ilkesidir. Akademik eğitim almak isteyen öğrenciler için kaliteli bir eğitim sunmaktadır.

Sunulan Programlar
Genel İngilizce
Yarı Yoğun İngilizce
Yoğun İngilizce
İş İngilizcesi
Bire Bir Öğrenim
İş İngilizcesi Bire Bir Öğrenim
Tam Yoğun Eğitim
Cambridge Sınavlarına Hazırlık
TOEFL sınavına hazırlık
Genel Akademik Yıl
Yoğun Akademik Yıl
Üniversite Hazırlık Programı


İmkanlar

Güney Kaliforniya' da Santa Monica sahiline 5 dakikalık mesafede konumlanan Ec Los Angeles dil okulu, Malibu'ya oldukça yakın bir konumda yer almaktadır.. Bu bölgeden Los Angeles'ın merkezine, Holywood'a ve bir çok ünlü bölgeye de kolaylıkla ulaşılmaktadır. Sayısız mağazaların, restoranların ve  üç milden uzun kum plajın tadını çıkarın. Sinema salonları, restoranları, mağazaları ve sokak sanatçılarıyla iyi bilinen bir cennet olan Third Street Promenade okulumuza sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. Okul binasında.24 tam donanımlı dersliklerde deneyimli öğretmenler tarafından kaliteli İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Ayrıca binada, ücretsiz internet erişimli bilgisayar merkezi, kütüphane ve öğrenci salonu bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Ec Los Angeles öğrencilere boş zamanlarını değerlendirmek, çevrelerini tanımak ve dillerini pekiştirmek amaçlı bazı faaliyetler düzenlemektedir. Marina Del Rey,Hollywood,NBA maçları,Orange,Riverside,Ventura,3. Cadde Gezi Bölgesi,Santa Monica Pier,Venice Plajı,Disneyland ve Universal Stüdyoları,Rodeo Drive ve Beverly Hills gibi geziler düzenlemektedir.


Konaklama

Ec Los Angeles öğrencilere, aile yanı konaklaması, paylaşımlı daire konaklaması, yurt konaklaması gibi seçenekler sunmaktadır.


EC English Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita