Easy School of Languages

Malta / Valletta / Merkeze Uzaklık 30 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
18 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 18
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

Easy School of Languages Malta Dil Okulu öğrenci memnuniyetine en çok önem veren Malta Dil Okulları'ndan bir tanesidir. Öğretmenlerinin hepsi, uluslararası olarak tanınmış TEFL, CELTA, DELTA, TESOL ya da İngilizce Üniversite Derecelerine sahiptir.  FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisations Malta) üyesi bir okuldur. Okul, karşılama paketi ve Dil seviyesini belirlemek adına yerleştirme testi hizmeti sunmaktadır. Tüm öğrencilerine ücretsiz telaffuz dersi hizmeti vermektedir. Kurs bitiminde öğrencilerine katılım ve İngilizce seviyesini gösteren kurs tamamlama sertifikası vermektedir.

Sunulan Programlar
Genel İngilizce Grup Kursu
Genel İngilizce Birebir Dersler
Yoğun İngilizce Kursu
Özel Amaçlar için İngilizce Kursu
Golden Age Programı
FCE Sınav Hazırlık Kursu
CAE Sınav Hazırlık Kursu
IELTS Sınav Hazırlık Kursu


İmkanlar

Easy School of Languages Valletta Dil Okulu; Malta’nın başkenti olan Valetta’nın tam merkezinde St Paul’s Street Caddesi üstünde bulunmaktadır. Okulun bulunduğu yerden şehrin tüm olanakları kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Okula 5 dakika uzaklıkta bulunan ana otobüs istasyonu sayesinde diğer şehirlere de ulaşım çok kolaydır. Okul plaja yürüme mesafesindedir  Öğrenciler ücretsiz olarak Pronounciation (Telaffuz) derslerine katılabilirler. Easy Malta öğrenci kartı ile çeşitli mağazalarda indirimler mevcuttur. Okulda tam donanımlı 14 adet derslikte azami, 8 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okulda ayrıca, kütüphane, ücretsiz ders materyali, Bilgisayar laboratuvarı, wifi, Klima, Etkileşimli tablolar, Dış alanı gibi olanaklarda bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Binicilik, tüplü dalış, yüzme, jeep safari gibi sportif faaliyetler, kültürel ve turistik geziler gibi aktiviteler sunmaktadır.


Konaklama

Easy School of Languages Valletta ,  aile yanı konaklaması, paylaşımlı daire ,stüdyo daire, otel gibi konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


Easy School of Languages Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita