DID - Deutsch in Deutschland

Almanya / Hamburg

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
17 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /
Yaş Aralığı 17
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /

2009 yılında Hamburg un merkezinde Hansa bölgesine kurulmuş olan DID-Deutsch in Deustchland Dil Okulu kaliteli eğitim vermeye devam etmektedir. Şehrin merkezinde ki Esplanade binasının 2 katında kurulan Okulun,200 metrekarelik çatı terasından Inner Alster-büyük yapay iç şehir gölü manzarası ve Jungfernstieg dünyaca ünlü oteller ve mağazalar ile manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

Sunulan Programlar

Premium Almanca Kursu

Yoğun Almanca Kursu

Standart Almanca Kursu

İş Almancası

Bireysel Dersler

Grup Dersleri

Yaz Üniversitesi Kursu

Üniversite Yerleştirme Kursu

Staj Programı

Öğretmen Yetiştirme Kursu

Group Stay Programıİmkanlar

Okulun konumu dolayısıyla, şehirler arası tren,otobüs gibi toplu taşıma araçlarıyla her yere kolaylıkla ulaşım sağlanmaktadır Okul tv si, ısıtması ve doğal ışık bulunan 15 tam donanımlı dersliklerde hizmet vermektedir.Okulda;kitap cd ve medya ile kendi kendine çalışma merkezi,60 bilgisayarlı multimedya odası,geniş öğrenci kütüphanesi,dizüstü bilgisayar kablosuz internet,öğrenci ofisi,dinlenme salonu.geniş çatı terası,kafeteryası,öğrenci destek masası bulunmaktadır.Ayrıca engelli öğrenciler için tekerlekli sandalye ye erişim,engelli tuvalet,kafeterya ya tekerlekli sandalyeyle ulaşma imkanları sunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Hafta sonları farklı hedeflerde günlük geziler düzenlenmektedir. Yazın Kuzey denizinde ki plajlarda, serinletici bir tatil geçirebilir, tide bölgesini gezebilirsiniz. Ayrıca tarihi mekanların ziyaret edileceği turistik gezilere de katılabilirsiniz. Ayrıca başkenti ziyaret etmek; kulüpleri, barları, restaurantları, alışveriş merkezlerini, kafeteryaları da keşfetmek demektir.


Konaklama

DID_Deutsch in Deustchland dil okulu size; aile yanı, öğrenci yurdu, özel oda yada otel olmak üzere konaklama imkanı sunmaktadır. Sizler hangi konaklama seçeneğine karar verirseniz, sizin isteğiniz doğrultusunda konutlara yerleştirileceksiniz.


DID - Deutsch in Deutschland Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita