Cork English College

İrlanda / Cork / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
18 25 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /
Yaş Aralığı 18
Eğitim Süresi 25 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /

1978 yılında  bir aile tarafından kurulmuş olan Cork English College, İrlanda'nın güneybatısında Cork'ta bulunuyor. Okul Cork'taki Quality English üyesi tek okuldur. Öğrencilerin beklentilerini aşarak ve yapılan her şeyde değer sunarak, İngilizce dil öğrenmede başarılı olmalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. İngilizce dil eğitimi için bir Kalite ve Yeterlilikler İrlanda servisi olan ACELS tarafından tanınan, ihtiyaçlara uygun mükemmel kalitede yüksek kaliteli kurslar sunulmaktadır.

Sunulan Programlar
Genel İngilizce Kursu
Seçmeli İngilizce Kursu
Yoğun İngilizce Kursu
Özel Dersler
45+ Yaşında Olanlar için İngilizce Kursu
Birleştirilmiş Kurslar
İş İngilizcesi Kursu
Staj Programı
Özel Amaçlar için İngilizce Kursu
Uzun Dönem İngilizce Kursları
Cambridge ESOL Hazırlık Kursu
IELTS Sınavına Hazırlık Kursu
TOLES Sınavına Hazırlık Kursu
Cambridge CAE / FCE Sınavına Hazırlık Kursu


İmkanlar

Cork English, ESOL, IELTS, BULATS, TOEIC ve TOLES Test merkezidir. Aynı zamanda Trinity College sınav merkezidir. ACELS tarafından akreditedir ve Quality English üyesidir. Cork English College’da iş adamlarına ve iş hanımlarına yönelik İş İngilizcesi programları da sunulmaktadır.  Ayrıca ana dili İngilizce olmayanlara İngilizce öğretme konusunda Öğretmen Yetiştirme programları da sunmaktadır.  İrlanda'nın diğer şehirlerine göre yaşam masrafları daha düşük olan gelişmiş toplu taşıma ağına sahip Cork, Dublin’e otobüsle 3 saat uzaklıktadır. Okulda, modern ve tam donanımlı sınıfların yanı sıra çalışma salonu, bilgisayar odası, kütüphane, öğrencilerin vakit geçirebilecekleri ortak bir TV salonu ve kablosuz internet erişimi gibi olanaklar vardır. Derslerin  60 dakika olduğu okulda sınıflarda en fazla 10 öğrenci bulunuyor, 


Sosyal İmkanlar

Cork, bazı bölgelerin de dağlık olmasına ve kimi zaman hafif bir tırmanış gerektirmesine rağmen, yürüyerek keşfetmek için mükemmel bir yer. St Finn Barre Katedrali, Gotik tarzda 19. yüzyıldan kalma bir yapı. Shandon Kilisesi güneyinde ve kuzeyinde bulunan merkezi adacık ve keşfetmeye değer bir yer.  İngiliz Pazarında alışveriş yapabilirsiniz. Şehir Merkezi ise, yürüyüşler için güzel küçük sokaklar bulunuyor. Bu sokaklar, barlar, dükkanlar ve iyi restaurantlar ile dolu.  Çevresindeki şehirlerde de sizlere sunmak için doğal güzellik bulunuyor. Örneğin, Batı Cork Ormanları, vadiler ve güzel bir dağlık kıyı şeridi ilginizi çekebilir.


Konaklama

Cork English kendisini tercih eden öğrencilerine kurs süresince, aile yanı konaklaması, paylaşımlı daire, yurt  ve otel gibi konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


Cork English College Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita