Converse International School

Amerika / San Francisco / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Konaklama
18 Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 18
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Converse International School of Languages (CISL) dil okulu,  40 yılı aşkındır  öğrencilerin etkili ve kendilerine güvenerek İngilizce konuşmalarına yardımcı olmaktadır. Dil öğreniminde uluslararası öncü konumdadır. Amerika’da  San Diego ve San Francisco olmak üzere 2 şubesi vardır. TOEFL, Cambridge ve IELTS sınavlarına hazırlık kurslarını da içine alan Yabancı Dil İngilizce (ESL) programları ve kursları sunulur. CISL öğretmenleri, öğrencilerin etkili ve kendilerine güvenerek konuşabilmeleri amacıyla onların kendi kişisel, mesleksel ve eğitimsel gereksinimlerine göre hazırlanmış dersler sunmak için eğitilmişlerdir! İngilizce dil becerilerini geliştirmeye ek olarak CISL öğrencileri, kültür çeşitliliği gösteren sınıflarda, diğer kültürleri öğrenme fırsatını yakalarlar.

Sunulan Programlar
Standard English
Intensive English
Cambridge English
TOEFL Preparation
IELTS Preparation
Business English
Career English
Private Lessons
Global Success Program
Academic Pathways
Academic Year Abroad
Academic English (EAP)
Premier Executive English
Foreign Languages


İmkanlar

Converse San Francisco okulu 1972 yılnda, şehir merkezinde tarihi iki katlı bir binada yer alır. Okulun çatısında öğle yemeği yiyebilir, kent manzarasının keyfini çıkarabilir, ödev yapabilir ya da sadece dinlenebilirsiniz. Okul, tramvay ve otobüs duraklarına 2 dakikalık yürüme mesafesindedir. Alışveriş ve eğlence merkezleri ile Union Square bölgesi birkaç blog uzaklıktadır. Tam donanımlı modern dersliklerde 8 kişilik gruplarla dalında uzman öğretmenler tarafından, İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında ayıca bilgisayar odası, dinlenme salonu, internet gibi olanaklar vardır.


Sosyal İmkanlar

Converse SamFtancisco da, program dahilinde Yosemite, Napa Vadisi, Sausalito ve Sonoma gibi yerleri gezebilir, doğal parkların, yaşam alanlarının keyfini çıkarabilir. Ayrıca öğrenciler bowling, futbol, kumsal voleybolu oynayıp, Golden Gate köprüsünü bisikletle geçebilir. Chinatown’ı geziye çıkıp, yorucu bir günü ardından Pier 39’da ya da sahilde dinlenebilir. Öğrencler ayrıca Hiking, Rollerblading, Rock climbing, Bike riding, Bowling, Museum tours, San Francisco Zoo, Chinatown, Beach volleyball, Soccer (ve fazlası...) aktivitelerine katılabilir.


Konaklama

Converse SamFtancisco kendisini tercih eden öğrencilerine, aile yanında konaklama, yurt konaklaması ,öğrenci evleri, öğrenci rezidansları, hotel gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


Converse International School Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita