CLLC College

Kanada / Ottawa / Merkeze Uzaklık 5 Km

Yaş Aralığı Konaklama
14 Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 14
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

2005 yılında merkezi Kanada Hanifax ta kurulan CLLC College dil okulunun Hanifax, Toronto, Ottawa da şubeleri bulunmaktadır. CLLC Okulu ulusal ve uluslararası düzeyde yetkili bir kurum olarak tanınmakta ve 40'tan fazla farklı kolej ve üniversite ile ortaklıklar yürütmektedir. Dil eğitiminde okuma, yazma, dinleme, konuşma ve eleştirel düşünme becerilerine önem verilmektedir. Aynı zamanda; makale yazma, sınava hazırlık, not alma teknikleri gibi farklı aktiviteler de  program içindedir. 

Sunulan Programlar

Genel İngilizce

Final 45

Gençler İçin Yaz Okulu

IELTS Sınav Hazırlık Programı

Genel Sınav Hazırlık Programı (Standardized English Exam Skills - SEES)

İş İngilizcesi Programı

Üniversite Hazırlık Programı( University Pathway Program –UPP)

Yoğun İngilizce

Bireysel İngilizce

Akademik İngilizce

Grup Programı

Aile Programıİmkanlar

CLL Kanada'nın başkenti Ottawa'da bulunur. Şehir, kültürle ilgilenenler için seçenekler sunuyor. New York'tan sekiz saatten daha kısa bir sürüş mesafesinde olup, yaklaşık iki saat uzaklıktaki otoyol ve trenle yaklaşık dört saat uzaklıktaki Toronto ve Kanada gibi yakındaki Kanada şehirlerini ziyaret etme olanağına sahip olursunuz. Kampüs 8.000 m2 genişliğindedir ve Tam donanımlı 10 sınıf bulunmaktadır. Öğrencilerin kullanabileceği bilgisayarlar ve internet erişimi bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Kanada, Ottawa, Kanada, mükemmel müzeler ve galeriler, harika yemek seçenekleri ve aktif bir sanat ortamı ile Kanada'nın en güzel ve en hareketli şehirlerinden biridir.Küçük İtalya'nın şirin restoranlarından Çin Mahallesi'nin ilginç mağazalarına kadar, Ottawa'da keşfedilecek çok şey var.


Konaklama

CLL Otawwa aile yanı konaklaması, yurt konaklaması, konut konaklaması, ev arkadaşı programı, yurt  gibi seçenekler sunmakta. Öğrenciler bu seçeneklerden birini seçme şansına sahipler.


CLLC College Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita