CLLC College

Kanada / Halifax / Merkeze Uzaklık 4 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
14 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 14
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

CLLC COLLEGE  Dil Okulları 2005 yılında Kanada’da kuruldu. Kanada’ 3 güzel şehri olan Toronto, Halifax, Otawwa da 4 farklı kampüsü bulunur. Dünya standartlarındaki üstün kaliteli eğitimi, sunmayı başaran okul, Kanada’nın en iyi İngilizce dil eğitim merkezlerinden biridir. CLLC; sunduğu üstün kalitedeki eğitim olanakları, Kanada’nın seçkin üniversitelerine sınavsız geçiş imkanı sunar.

Sunulan Programlar

Genel Ingilizce

Üniversite Yolu Program

İş Ingilizcesi

Üniversite Pathway Programları

IELTS ve TOEFL Hazırlık Kursları

Yaz Kampı Programı

Genel Sınav Hazırlık Programı

Aile Programı

Üniversite Hazırlık Programı (Unıversity  Pathway  Program-UPP)İmkanlar

CLLC College , Nova Scotia'nın kalbi olan Halifax şehir merkezinde, deniz kıyısında aktif bir yerde kurulmuştur.Ve ünlü sahil şeridine, çok sayıda restorana ve kafeye ve aynı zamanda canlı bir öğrenci yaşantısına sadece birkaç dakika uzaklıktadır. CLLC’nin Halifax’ta iki kampüs bulunmaktadır. . 20.000 metrekarelik kampüs 240 öğrenciye eğitim vermektedir ve  18 büyük derslik sahibidir. Derslikler son teknolojiyle donatılmıştır. Son derece modern tesislere sahiptir. Öğrencilerin kullanabileceği bilgisayarlar ve internet ağı bulunmaktadır. Halifax CLLC Halifax Ticaret Odası tarafından “Gold Business Award’a layık görülerek Halifax’ın en iyi okulu ünvanına sahiptir. Öğrenciler, alanında uzman olan, lisans ve yüksek lisans derecesine sahip yüksek lisanslı öğretmenler tarafından eğitim görmektedirler.  


Sosyal İmkanlar

CLLC’nin kendine ait bir uçuş filosu bulunmaktadır. Bu sayede okul öğrencilere ülke içinde ve dışında turlar düzenleyebilmektedir. Şehirdeki yıl boyunca düzenlenen festivaller ve spor etkinliklerinden bazıları ise şunlardır: Tall Ships, Jazz Festival, Halifax Rainman Basketball and Mooseheads Hockey, Halifax Busker Festival, Halifax POP Explotion, Symphony Nova Scotia  v.b


Konaklama

CLLC kendini seçen öğrencilere konaklama imkanları da sunmaktadır. Aile yanı konaklaması,Yurt Konaklaması,Üniversite kampüsünde konaklama,Çift kişilik paylaşımlı  Rezidanslar.Bu seçeneklerden birini seçme şansına sahipsiniz. 


CLLC College Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita