Chichester College

İngiltere / Chichester / Merkeze Uzaklık 2 Km

Yaş Aralığı Konaklama
16+ Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16+
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Chichester Collage, 1964 yılından günümüze kadar başarılı kadrolarıyla öğrencilerinin dil eğitimini onlar için verimli ve eğlenceli hale getirerek hedeflerine giden yolda kusursuz bir şekilde ilerlemelerini sağlamaktadır.


Sunulan Programlar

Genel İngilizce

Yoğun İngilizce

Akademik Yıl Programları

A Level Eğitimi

Gençler için Yaz Okulları

Study Abroad Programı

50+ Yaş için İngilizce İmkanlar

Şehir merkezine 5 dakika uzaklıkta olan okul, turistik bir cadde olan South Street’de bulunmaktadır. İngiltere’nin en ünlü üniversitelerinden biri olan Chichester Collage bünyesinde maksimum 16 kişilik ferah sınıflar, spor merkezi, çim sahalar, tenis kortları, kapalı tırmanma duvarı, güzellik salonu kafe ve yemekhane, IT odası, kablosuz internet, yurtlar ve yeşil alan bulunmaktadır. 


Sosyal İmkanlar

Kampüsün içinde kurduğu çeşitli tesislerle öğrencilerine sosyal imkanlar sağlayan okul bununla da kalmayarak spor etkinlikleri dışında dans, sağlık, güzellik dersleri, oyunculuk atöyleleri, gösteri provaları, film gösterileri, yetenek ve moda yarışmaları düzenlemektedir. Bunlarla birlikte farklı aktiviteler ve geziler düzenlenmektedir.

Okulun çevresindeki bir çok tarihi mekan, şirin caddeler, şık restoran ve kafeler, mağazalar ile de öğrenciler boş vakitlerini istedikleri şekilde değerlendirebilmektedirler.


Konaklama

Chichester Collage, öğrencilerini genellikle kampüsün içerisindeki yurtlara yerleştirmekle birlikte özenle seçtikleri ailelerin yanlarında da konaklatmaktadır.


Chichester College Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita