Chamber College

Malta / Gzira / Merkeze Uzaklık 23 Km

Yaş Aralığı Konaklama
18 Aile Yanı / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /
Yaş Aralığı 18
Konaklama Aile Yanı / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /

2005’te kurulan Chamber College, Gzira’da yer alıyor. Her öğrenciyle bire bir ilgilenerek dil gelişimlerini yakından takip etmektedir. Okul aynı zamanda Malta Üniversitesinin hemen karşısında yer alıyor. Malta Üniversitesi’ne ait yüzme havuzu, spor salonu, futbol sahası gibi tesislerden ücretsiz olarak yararlanabiliyorlar. Chamber College Malta Dil Okulu modern yapısı ile genç ve yetişkin öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde yüksek kaliteli bir eğitim sunmayı hedeflemektedir. Deneyimli öğretmen kadrosu ile başarılı bir eğitim sunarken heyecan verici sosyal aktivite programları ile de boş zamanlarınızın değerlendirilmesinde katkıda bulunur. Okulun hedefi öğrencilerin gelişimini sağlamaktır,  tüm kursların mümkün olduğunca kişiselleştirilmesi gerektiğine inanmaktadır.

Sunulan Pogramlar
Genel İngilizce Kursu
Yoğun İngilizce Kursu
Özel İngilizce Dersleri
Birleştirilmiş Kurslar
Cambridge ELA (PET, FCE, CAE, CPE) Kursları
IELTS Sınavına Hazırlık Kursu
TOEFL Sınavına Hazırlık Kursu
TOEIC Sınavına Hazırlık Kursu
Sınava Hazırlık Kursu – Özel
İş İngilizcesi Kursu
Özel İş İngilizcesi Kursu


İmkanlar

Chamber College Dil Okulu Malta’da Sliema’ya yakın Gzira kasabasında yer alır.Gzira Valetta’ya otobüsle yaklaşık 30 dakika uzaklıktadır. Malta adasına ulaşım Feribotlarla sağlanmaktadır. Okulda 24 adet tam donanımlı sınıflarda İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında ayrıca, internet erişimli bilgisayar odası, büyük bir kafeterya, geniş bir teras, kütüphane, öğrenci dinlenme salonu, bilardo masası, masa tenisi, akıllı interaktif tahtalar bulunmaktadır. Ayrıca Chamber College öğrencileri University of Malta’nın olimpik yüzme havuzundan ve tam donanımlı spor salonundan ücretsiz yararlanabilmektedir. 


Sosyal İmkanlar

Okulda hafta içi yarım gün veya hafta sonları tam gün olmak üzere çeşitli aktivite ve gezi programları düzenlenmektedir.


Konaklama

Okul öğrencilerine kurs süresince, aile yanı, yurt, paylaşımlı daire ve otel konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


Chamber College Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita