CES - Centre of English Studies

İngiltere / Londra

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16+ 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16+
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

CES 1979 yılında Londra’da kurulmuştur. Dünya genelinde öğrencilere İngilizce dil eğitimi ile 30 yılı aşkın bir deneyime sahip olan CES Avrupa'nın en saygın dil okullarından biridir. Her biri özenle ve dikkatle seçilmiş, profesyonel bir şekilde çalışan personeli ile uluslararası bir üne sahiptir. İngiltere ve İrlanda'daki tüm öğretmenler, deneyimlerinin yanı sıra,  öğretmenlik için gerekli olan tüm sertifikalara ve niteliklere sahiptirler. 2007 yılında CES'e dört merkezi ile birlikte ''Avrupa Yıldız İngilizce Dil Okulu'' ödülü verilmiştir. Bu ödüle 5 yıl arka arkaya aday gösterilen tek okul olma özelliğine sahiptir. 


Sunulan Programlar

• Standart Genel İngilizce Kursu

• Yoğun Genel İngilizce Kursu

• Birleştirilmiş İngilizce Kursu

• IELTS Sınavına Hazırlık Kursu

• Genel İngilizce ve İş İngilizcesi Kursu

• Çoklu-Yer Kursu

• Birebir İngilizce Dersleri

• Cambridge Sınavına Hazırlık Kursları

• İş Tecrübesi ve Genel İngilizce Kursuİmkanlar

CES Londra Dil Okulu,  Londra'nın en ünlü bölgelerinden birisi olan Wimbledon'un merkezinde bulunan Nelson House binasında eğitim hizmeti vermektedir. Bölgedeki sinemaya, alışveriş merkezlerine ve restoranlara kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Toplu taşıma vasıtalarına yakın konumdadır. Tam donanımlı modern; kışları 11, yazları 22 dersliklerde 10 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi vermektedir. Ayrıca okul binasında, bireysel çalışma odası ve kütüphane, ücretsiz internet erişimi, bilgisayar odası, oyunlarla donatılmış öğrenci odası, üniversite yerleştirme servisi bulunmaktadır. Çeşitli sosyal, kültürel,sportif ve turistik aktiviteler sunulmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Yıl boyunca Cumartesi günleri Oxford, Cambridge ve Brighton gibi ilgi çeken yerlere tam gün turlar düzenlenir. Bu geziler İngiliz hayatı ve kültürü hakkında daha fazlasını öğrenmenize imkan verir. Ayrıca Stonehenge, Cotswolds ve Wales gibi ilgi çeken yerleri keşfedebilmeniz için bir tur şirketi aracılığıyla da geziler sunar.


Konaklama

CES Londra Dil Okulu kendisini tercih eden öğrencilerine kurs süresince, aile yanı konaklama, öğrenci rezidansları, hotel gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


CES - Centre of English Studies Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita